Zara jest już gotowa na nowy sezon! Czy to znaczy, że wiosna coraz bliżej? Mamy nadzieję, że tak, szczególnie, że najnowsze propozycje od hiszpańskiej sieciówki naprawdę przypadły nam do gustu.

Tegoroczna kampania Zary jest bardzo prosta, ale na pewno nie minimalistyczna i nudna. Modelki biorące udział w kampanii, czyli Fran Summers, Lea Kiko Arai i Vittoria Ceretti, pozują w towarzystwie egzotycznych dodatków, mebli, a za nimi rozwieszone są wyróżniające się tkaniny.

Najpiękniejsze torebki na wiosnę 2018, za które zapłacicie mniej niż 100 zł!

Z tego, co widzimy na zdjęciach wynika, że tegoroczne wiosnę i lato spędzimy w klimatach boho. Co więcej, nadal królować będzie eklektyzmorient i egzotyka, pojawiające się na ubraniach i dodatkach dodadzą całości charakteru. Przygotujcie swoje szafy na długie, lejące się sukienki, frędzle, retro kimona, wszelkiego rodzaju sploty i wzory – będzie tego dużo, a nas na pewno będzie widać na ulicach, ponieważ obok tych ubrań nie da się przejść obojętnie. Kolory też będą dość odważne… Oprócz ponadczasowego i uniwersalnego nude, pojawi się burgund, złoto, błękit oraz zieleń. Podobają Wam się propozycje Zary? My jesteśmy zachwycone!