WONDERLAB 

Wyimaginowany świat Wonderlab, w którym zjednoczony jest cały dorobek marki Swarovski to awangardowa wizja przyszłości firmy stworzona przez nową Dyrektor Kreatywną Giovannę Engelbert, pierwszą w historii całej marki Swarovski. To ona nadała 126-letniej tradycji nowy bieg, koncentrując się  na indywidualizmie oraz wyjątkowości spotkań magii z nauką i oryginalności z elegancją. Przyjmij zaproszenie marki do celebrowania własnej wyjątkowości i poznaj zniewalające propozycje na nadchodzący sezon.


 

MATEMAGICZNY OGRÓD 

Matematyczne wzory, geometryczne inspiracje i fascynacja strukturą kryształu – ten sezon zdecydowanie należy do awangardowych form. Bezcennym źródłem inspiracji były pierwsze szkice Daniela Swarovskiego, które pozwoliły odkryć magię jego najwcześniejszych wynalazków i zrozumieć, jak wielką siłę miało jego marzenie, by stworzyć coś, czego świat jeszcze nie widział. Kolekcja I to pełna ekspresji, niesłychanie masywna i szalenie uniwersalna kolekcja zachęcająca wszystkich do uruchomienia swojej kreatywności i zadawania szyku z nutą swobodnej zabawy.

KOLEKCJA I

Modele Hyperbola zachwycają imponującą złożonością kryształów, a biżuteria Curiosa nieoczywistą konstrukcją i proporcjami – rozbudzają wyobraźnię niczym obiekty badań naukowych.  

Nowa kolekcja marki Swarovski to pełne ekspresji, masywne propozycje, czego dowodem są modele Millenia, Lucent i Gema. Śmiała ekspresja barw warstwowo połączonych kamieni biżuterii Chroma zachęca do wkroczenia w sferę marzeń i pozostawienie wyobraźni nieograniczonego pola. Sznury koralików ze szlachetnych kamieni linii Somnia przeniosą Cię do twórczej krainy ekspresji, energii i urokliwych szczegółów. Rodzina Harmonia to natomiast okazałe kryształy w szlifie poduszkowym, a Dulcis – to biżuteria wprost stworzona, by upiększać i urzekać słodyczą.