Marka Sinsay po raz kolejny rozpieszcza fanki Harry'ego Pottera. Po kilku udanych kolekcjach, które sprzedawały się jak świeże bułeczki, do sklepów powróciły ubrania oraz gadżety nawiązujące do historii najpopularniejszego młodego czarodzieja w świecie literatury i kina. I nie mamy żadnych wątpliwości, że nowości ponownie będą cieszyć się sporą popularnością. Szczególnie, że jest w czym wybierać! Coś czujemy, że prawdziwe miłośniczki Harry'ego Pottera na pewno skuszą się na dresy dedykowane każdemu z domów Hogwartu: od Gryffindoru przez Slytherin i Hufflepuff po Ravenclaw. Jest też szeroki wachlarz T-shirtów, między innymi klasyk z logo HP, wersja z symbolem Insygniów Śmierci, czarna koszulka z zaklęciem oświetlającym, a także biały model z wizerunkiem Bellatriks Lestrange.

Zobacz także: Jak poprawnie wymówić imię Hermiony Granger? J.K. Rowling wyjaśniła to w jednej z części „Harry’ego Pottera” 

Sinsay wypuścił kolejną kolekcję dla fanek Harry'ego Pottera 

W nowej kolekcji Sinsay inspirowanym Harrym Potterem jest też całe mnóstwo akcesoriów. To plecaki-worki, ale i pojemne torby skarpetki, majtki, bejsbolówki, a także trampki i koce. Niezmiennie bardzo zachęcające są ceny produktów z linii dedykowanej fanom Harry'ego Pottera. Zaczynają się one od 19,99 zł, a za najdroższą rzecz zapłacicie 59,99 zł. 

Nowej kolekcji Sinsay x Harry Potter towarzyszy też sesja wizerunkowa, w której dwie wyluzowane fanki Harry'ego spełniają swoje marzenia i dołączają do uczniów Hogwartu. Zrealizowane na zaaranżowanym na tę okazję peronie 9 3/4 oraz pokładzie Hogwart Ekspres zdjęcia przedstawiają ubrania z kolekcji Sinsay x Harry Potter w ich naturalnym środowisku. Uwagę zwracają stylizacje, które udowadniają, że propozycje z czarodziejskiej kolekcji świetnie łączą się z naszymi dżinsami, basikami i trampkami. Całość możecie zobaczyć w naszej galerii.