Kolekcja Offshore Essentials to buty inspirowane odwiecznym poszukiwaniem czegoś wyjątkowego. Dzięki idealnemu połączeniu: projektu, materiałów, designu i zabawy, powstała kolekcja bardzo zróżnicowana i pełna niespodzianek. Dominują w niej trzy charakterystyczne modele: Mavericks, Hermosa oraz Newport.

Kolekcja Boardwalk to osiem unikatowych modeli butów: Malibu, Manresa, C-Street, Blackball, Rincon, Catalina, Gidget oraz Pismo. W tej kolekcji chodzi o inny sposób myślenia o granicach: materiałów, formy, koloru i designu.

Buty matki ZIPZ Shoes są swego rodzaju innowacją na polskim rynku modowym. Najnowsza kolekcja, która właśnie dotarła do nas z Kaliforni, wyróżnia się atrakcyjną kolorystyką, dużym zróżnicowaniem modeli oraz lekkością - która jest naturalną cechą tych butów, przez wzgląd na ich pochodzenie. Polscy klienci coraz chętniej sięgają po mocne kolory i niepowtarzalne modele ubrań oraz obuwia, jestem pewna, że spodoba im się także nowa kolekcja ZIPZ Shoes - mówi Ewa Majcher-Kulis z Zipz Shoes Polska.

ZIPZ Shoes to dwa elementy: „COVERS” - czyli wierzchy oraz „SOULS” - czyli podeszwy. Oba te elementy są zdejmowane i wymienne. Wystarczy raz kupić pełną parę obuwia, aby później dowolnie manewrować kolorami i wzorami dobierając z czasem różne wierzchy do swojej kolekcji. Kalifornijski design sprawia, że buty się niepowtarzalne i lekkie, ze względu na dużą inspirację doskonałym klimatem miejsca. Tylko od klienta zależy jaki wierzch i jaką podeszwę wybierze - te można dowolnie mixować, dokonując wyboru dostosowanego do indywidualnych potrzeb.