Kilka dni temu producent wykonawczy, Roberto Aguirre-Sacasa, opublikował na swoim Twitterze post zapowiadający najnowszą produkcję Netflixa poświęconą Sabrinie Spellman - nastoletniej czarownicy. Wrzucone zdjęcie przedstawia czarnego kota, najnowszego odtwórcę roli Salema.

Jak dotąd, powstało już naprawdę wiele wersji przygód najpopularniejszej czarownicy, ale ta najnowsza, czyli The Untitled Sabrina Project będzie się zdecydowanie różnić od poprzednich. Wedle zapowiedzi, tym razem odkryjemy ciemniejszą, bardziej mroczną rzeczywistość, w której żyje Sabrina. Dotkniemy takich tematów jak egzorcyzmy, okultyzm i czarna magia, ale przede wszystkim historia ta będzie poświęcona okresowi dorastania czarownicy, jej dualnej natury oraz problemom, z którymi nastolatka będzie musiała się zmierzyć.

ZOBACZ TAKŻE: Lutowe premiery Netflixa - co warto zobaczyć? >>>

Wiemy też, kto wcieli się w rolę Sabriny Spellman. Będzie to młoda aktorka - Kiernan Shipka, znana z takich produkcji, jak Zło we mnie, czy Mad Men. Musimy też tutaj wspomnieć o tym, że Salem, którego tak kochałyśmy, zacznie mówić ludzkim głosem, jednak (niestety) nie tylko jego sierść będzie czarna, ale i charakter.