Na jego nowy album musieliśmy czekać aż 3 lata, ale było warto. Wczoraj odbyła się premiera trzeciej płyty Dawida Podsiadło, zatytułowanej Małomiasteczkowy. 25-latek zdobył popularność, kiedy wziął udział w programie X Factor, którego został finalistą. Jego płyty Comfort and Happiness oraz Annoyance and Disappointment przyniosły mu silną pozycję na rynku muzycznym, uznanie branży oraz wiele prestiżowych statuetek, w tym nagrodę Fryderyki. Jakiś czas temu Podsiadło ogłosił przerwę od muzyki. Na tegorocznym festiwalu Open’er zagrał pierwszy koncert po półtora rocznej przerwie.

Open'er Festival 2018: dzień 4. za nami! Bruno Mars, Post Malone i Dawid Podsiadło na zakończenie festiwalu >>>

Małomiasteczkowy to pierwszy album artysty w całości zaśpiewany po polsku. Dawid jest również autorem tekstów piosenek. Płytę promują dwa single: pierwszy o tytule takim samym jak krążek, do którego powstał także teledysk, a drugi to Nie ma fal, do którego wideo powstanie niedługo. Nowa płyta Dawida Podsiadło jest dostępna na Spotify. A jeżeli marzy Wam się, aby usłyszeć nowy materiał artysty na żywo, to już niedługo będziecie mieć taką okazję. Pod koniec października rozpoczyna się trasa koncertowa Dawida, w ramach której wokalista odwiedzi największe miasta, w tym Wrocław, Kraków, Poznań oraz Warszawę. Pośpieszcie się z jednak z biletami, bo te znikają w błyskawicznym tempie. 

Z okazji premiery płyty Małomiasteczkowy Dawid Podsiadło sprzedawał album w centrum Warszawy

Czegoś takiego jeszcze nie było! Artyści w różny sposób promują swoje płyty, jednak zazwyczaj odbywa się to na Instagramie. Dawid Podsiadło zdobył się na odważny i wyjątkowy gest wobec swoich fanów. W dniu premiery płyty Małomiasteczkowy artysta pojawił się w kiosku z napisem „Muzyka/ Prasa, Bilety, Podsiadło” pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Cierpliwie obsługiwał klientów, rozdawał autografy, a nawet pozował do wspólnych selfie. Jeżeli byliście wczoraj w okolicy centrum, bardzo Wam zazdrościmy! Dajcie znać, czy udało Wam się zajrzeć do małomiasteczkowego kiosku Dawida Podsiadło! W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z tej niezwykłej akcji.