Dzisiaj ma premierę długo wyczekiwany odcinek Riverdale 3, zatytułowany The Midnight Club, który możecie oglądać na platformie Netflix. Bohaterowie wcielają się w nim w swoich rodziców, a epizod przenosi nas do przeszłości. Okazuje się, że główny wątek serialu jest powiązany z wydarzeniami, które miały miejsce kilkanaście lat temu, kiedy Hiram Lodge, Alice Cooper, Hermione Lodge, Kevin Keller, FP Jones, Fred Andrews i Sierra McCoy chodzili do liceum. Z poprzednich odcinków 3. sezonu dowiedzieliśmy się, że łączy ich tajemnica sprzed lat. Jaki ma związek z niebezpieczną grą Gryfony i gargulce, pod wpływem której giną ludzie? Mamy nadzieję, że The Midnight Club uchyli rąbka tajemnicy! A tymczasem mamy dla Was równie ekscytującą wiadomość. Właśnie dowiedzieliśmy się, że do obsady serialu dołączyła kolejna postać, która sporo namiesza. 

Riverdale 3: bohaterowie wcielą się w swoich rodziców w odcinku „The Midnight Club” [ZDJĘCIA] >>>

Riverdale 3: nowa postać dołączyła do obsady serialu. Kto zagra kochankę Hirama Lodge'a?

Okazuje się, że Hiram Lodge, czarny charakter serialu, ma lub miał kochankę, którą poznamy w następnych odcinkach Riverdale. Jest lodowatą femme fatale, pewną siebie i twardą kobietą, która wplącze się szemrane interesy swojego kochanka i gangstera. Aktorka, która wciela się w postać Pani Mulwray, jest żoną Marka Consuelosa, grającego Hirama! To jednak nie wszyscy członkowie rodziny Consuelos, którzy mają okazję występować w serialu. Przypomnijmy, że młodego Hirama Lodge'a zagrał jego syn, Michael

Kim jest Kelly Ripa, która wcieli się w rolę kochanki Hiram'a Lodge'a w Riverdale 3?

Kelly Ripa jest amerykańską aktorką, która brała udział w takich produkcjach jak Fałszywa dwunastka, Gwiazdka Muppetów czy Rekinado 2: Drugie ugryzienie. Wystąpiła również w serialach, m.in. Hope and Faith i Poszukiwani. Jak już wspominaliśmy, prywatnie jest żoną Marka Consuelosa, za którego wyszła za mąż 22 lata temu! Mają razem trójkę dzieci: Michaela, Lolę i Joaquina.