Rossmann po raz kolejny rozpieszcza swoich klientów. W drogeriach stacjonarnych oraz sklepie online właśnie ruszyła promocja 2+2, która obejmuje sporą część asortymentu! Szczególnie spodoba się tym osobom, które planują wakacje lub niedługo wybierają się na urlop. Jeżeli do nich należycie, koniecznie sprawdźcie, jakie produkty kupicie w Rossmannie ze zniżką!

Na czym polega promocja w Rossmannie 2+2?

Aktualna promocja Rossmanna ma bardzo proste zasady. Przy zakupie dwóch produktów objętych promocję, kolejne dwa otrzymacie gratis. Mówiąc inaczej, kupujecie cztery produkty, ale płacicie tylko za 2. Akcja Spakuj ochronę na wakacje pozwoli Wam zaoszczędzić naprawdę sporą sumę pieniędzy, dlatego grzech z niej nie skorzystać! A zaoszczędzoną kwotę możecie przeznaczyć na wydatki związane z wakacjami, które jak wiadomo nigdy nie są małe.

Promocja w Rossmannie 2+2 – jakie produkty obejmuje akcja?

Promocja w Rossmannie Spakuj ochronę na wakacje obejmuje produkty, które są niezbędne na wyjazdach. Nieważne, czy jedziecie w góry, nad morze czy na Mazury lub za granicę. Zarówno przy wspinaniu się, leżeniu na plaży jak i zwiedzaniu miasta, przydadzą Wam się kosmetyki do opalania. Obecnie w drogeriach mniej zapłacicie za kremy z filtrem, olejki do opalania oraz balsamy po kąpieli słonecznej. Kiedy zdarzy Wam zbyt długo przebywać na słońcu, warto mieć pod ręką łagodzące pianki na oparzenia, które również kupicie teraz w niższej cenie.

Uczulenie na słońce? Raczej nie istnieje, bo słońce nie jest białkiem! >>>

Lato to nie tylko słońce, przed którym trzeba się uchronić. W sezonie jesteśmy narażeni na ukąszenia komarów i innych maleńkich stworzeń, dlatego warto być przygotowanym na atak tych niewdzięczników. W Rossmannie na promocji dostaniecie także spreje przed komarami oraz żele na pogryzienia i preparaty owadobójcze.

Marki, których kosmetyki obejmuje promocja, to m.in. Ziaja, Soraya, Kolastyna, Dax Sun, Nivea, Nobzee, Bielenda, L'Oreal, Perfecta i wiele innych!

Do kiedy trwa promocja 2+2 w Rossmannie?

PromocjaSpakuj ochronę na wakacjepotrwa od 10 do 19 lipca zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i drogerii internetowej. Akcja jest jednorazowa, dlatego warto zrobić zapasy i zaopatrzyć się np. w produkty do przyspieszające opalanie, balsamy po opalaniu oraz kremy przeciwsłoneczne. Macie jeszcze tydzień, aby wybrać się na zakupy!

Co sprawia, że opalanie jest niebezpieczne? Sprawdźcie, kiedy lepiej tego nie robić >>>