Nowy rok to dobra okazja na zmiany. A jeśli w 2019 postanowiliście wprowadzić do swojej pielęgnacji oraz diety więcej naturalnych produktów, wdrażanie nowych zwyczajów ułatwi Wam Rossmann. W popularnej sieci drogerii po raz kolejny ruszyła bowiem promocja 2+2 gratis, fankom Rossmanna doskonale znana. Co jakiś czas drogeria oferuje akcje, w ramach której możecie zrobić naprawdę spore zakupy i zapolować na bardzo atrakcyjne produkty. Tym razem promocja 2+2 gratis dotyczy tego, co przyjazne naturze, czyli zarówno kosmetyków, jak i żywności. Nie ukrywamy, że nas ogromnie ucieszyła wiadomość, że Rossmann pomyślał o fanach naturalnej pielęgnacji, a także wszystkich, którzy zwracają uwagę na skład kupowanych produktów, w tym żywności. A jak wiadomo, tej w Rossmannie nie brakuje i ma ona swój osobny, nieźle zaopatrzony dział.

Promocja Rossmann 2+2 gratis styczeń 2019: na czym polega? Zasady promocji

Promocja 2+2 gratis, jak już sama nazwa wskazuje, to szansa na zdobycie czterech produktów, z czego dwa otrzymujemy gratis. Oczywiście promocją objęty jest tylko wybrany asortyment, tym razem są rzeczy, które Rossmann określa jako „przyjazne naturze”, czyli zarówno kosmetyki, jak i żywność. Promocja skierowana jest do członków Klubu Rossmann, dlatego jeśli jeszcze do niego należycie, warto zaopatrzyć się w aplikację (jej ściągniecie i rejestracja zajmą Wam kilka minut) na telefon, którą musicie mieć przy sobie w momencie zakupów w drogerii. Tych można dokonywać zarówno stacjonarnie, jak i online. Pamiętajcie, żeby szukać produktów oznaczonych znaczkiem „2+2” – wtedy macie pewność, że skorzystacie z warunków promocji. Miejcie również na uwadze fakt, że promocja Rossmann 2+2 gratis dotyczy czterech różnych produktów, tzn. każdy musi mieć inny kod kreskowy. Niestety, promocja jest jednorazowa, co oznacza, że jeżeli będziecie czuć niedosyt i będziecie chcieli zaopatrzyć się w więcej produktów, musicie zaangażować w to znajomych lub rodzinę. Ale w tym przypadku zdecydowanie warto! Dlaczego?

Kosmetyki naturalne, z którymi zaczęłam 2019 rok i mam nadzieję, że zostaną ze mną na dłużej >>>

Rossmann promocja 2+2 gratis na naturalne produkty: co warto kupić?

Aktualna promocja 2+2 gratis w Rossmannie to raj dla fanów naturalnej pielęgnacji, kosmetyków do makijażu mających w składzie naturalne składniki, a także żywności m.in. bez konserwantów i bez glutenu. Na co my na pewno zapolujemy w ramach promocji 2+2? Na jeden z naszych ulubionych produktów marki Miya Cosmetics, a mianowicie serum naturalne serum rewitalizujące na dzień i na noc myPOWERelixir. Jest idealne dla każdego rodzaju skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej i problematycznej. Kolejnym produktem, w zasadzie zestawem produktów, na który na pewno skusimy się, korzystając z promocji 2+2 gratis, będą propozycje z oferty marki KLAR. Są to naturalne płyny do czyszczenia łazienki, do mycia naczyń czy do prania. Szczególnie rekomendowane dla alergików, ale tak naprawdę powinny znaleźć się w każdym domu i zastąpić detergenty przesiąknięte chemią. Jeśli chodzi o żywność, promocja 2+2 gratis to okazja, by uzupełnić zapasy choćby oleju kokosowego, octu jabłkowego albo zdrowych przekąsek, typu suszone owoce.

Eko marki kosmetyków, które warto znać >>>

Nowa promocja 2+2 gratis w Rossmannie: do kiedy trwa?

Aktualna akcja promocyjna 2+2 gratis w Rossmannie właśnie się rozpoczęła, więc jest szansa, że jeszcze załapiecie się na większość produktów. Radzimy jednak się pospieszyć, bo te najbardziej atrakcyjne będą znikać z prędkością światła. Akcja 2+2 gratis trwa w sumie od 9 do 18 stycznia 2019, jak już wcześniej wspomnieliśmy, w drogeriach stacjonarnych Rossmann oraz online.