Klienci uwielbiają akcję promocyjną Rossmanna 2+2 gratis. Można upolować na niej ulubione kosmetyki w bardzo korzystnych cenach. Poprzednia promocja obejmowała produkty niezbędne podczas wakacji, to znaczy kremy z filtrem, preparaty na ukąszenia oraz łagodzące kosmetyki po opalaniu. Niestety lato zbliża się ku końcowi, na szczęście Rossmann wie, jak poprawić nam humor.

Na czym polega promocja w Rossmannie?

Akcja w Rossmannie 2+2 gratis polega na tym, że kupując cztery produkty objęte promocją Zachowaj energię lata, zapłacicie tylko za dwa

Promocja Rossmann 2+2 gratis – jakie produkty są przecenione?

Nowa promocja w Rossmannie 2+2 gratis obejmuje produkty do pielęgnacji ciała, włosów oraz paznokci. To znaczy, że w drogeriach jest przeceniona duża część asortymentu, a my możemy nie tylko zadbać o naszą skórę, ale zaoszczędzić niemałą sumę pieniędzy. Jeżeli więc chcecie uzupełnić zapasy, to świetny pretekst, aby to zrobić. Taniej kupicie szampony do włosów, odżywki, olejki, suche szampony oraz maski. Promocja obejmuje także balsamy i peelingi do ust, maseczki w płachcie, maski oczyszczające, płatki pod oczy, peelingi do twarzy. Naprawdę jest w czym wybierać! Jeśli chodzi o skórę, do wyboru są balsamy nawilżające i antycellulitowe oraz olejki do ciała. Chciecie przedłużyć piękną, wakacyjną opaleniznę? Na promocji dostaniecie również samoopalacze.

Ten pielęgnacyjny nawyk to sposób Jennifer Aniston na młodą skórę >>>

Do kiedy trwa promocja w Rossmannie?

Akcja promocyjna Zachowaj energię lata trwa od 20 do 29 sierpnia, co oznacza, że na kosmetyczne zakupy w atrakcyjnych cenach został ponad tydzień! Dlatego w drodze z pracy nie zapomnijcie zajrzeć do najbliższej drogerii.