Dziś wiemy, że dwa istotne aspekty wpływające na ocenę jakości cery to kolor ust i ich miękkość. Laboratoria Lancôme podjęły więc badania, w ramach których została przeprowadzona analiza karnacji skóry twarzy u 2902 kobiet. Ponadto badano, jak wiele wspólnego ma kolor ust z postrzeganiem skóry jako promiennej.

Okazało się, że uwydatnienie ust pomadką o jeden odcień ciemniejszą, niż ich naturalny kolor optycznie ożywi i rozświetli cerę. W ten sposób narodził się Shine Lover – pierwsza pomadka rozświetlająca od Lancôme. Wszystkie odcienie w kolekcji Shine Lover zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o rozjaśnienia twarzy i nadaniu cerze zdrowego blasku.

Gama kolorystyczna sięga od porywczych fuksji, po różowe beże – łączy je jednak kremowa, bogata formuła. Intensywne odcienie o delikatnym kryciu stapiają się z naturalnym kolorem ust, by rozświetlić cerę. Piękno to nie tylko kolor cery i ust, ale przede wszystkim pozostawanie w zgodzie ze sobą. To odcień, który podkreśla to, co lubisz w sobie najbardziej.

Wysuszone usta sprawiają, że twarz wygląda na bardziej ponurą. Odpowiednia pielęgnacja to klucz do osiągnięcia efektu cery promieniejącej zdrowym blaskiem. Dzięki połączeniu aktywnych składników pielęgnacyjnych, pomadki Shine Lover pomagają nawilżać usta przez cały dzień, pozostawiając je miękkimi i zregenerowanymi.

  • Składnik nawilżający: kwas hialuronowy. Związek, który znany jest z właściwości wiążących wodę. Dla zapewnienia 8-godzinnego nawilżenia. 
  • Składnik odżywczy: olejek różany. Bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, takie jak kwas linolowy. Dla odżywienia i zmiękczenia ust.
  • Żel ochronny: tradycyjnie stosowany w pielęgnacyjnych sztyftach do ust. Tworzy barierę ochronną by chronić przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.