Choć o Kylie Jenner jako o mamie nie można powiedzieć złego słowa, nie sposób nie zgodzić się, że macierzyństwo jest kolejną gałęzią jej biznesowej działalności, w której jest równie sprytna i skuteczna, co na pozostałych polach. Zgodzicie się?

ZOBACZ TEŻ: Najlepsze memy o Stormi, córce Kylie Jenner i Travisa Scotta >>>

Tajemnica wokół ciąży i umiejętne podgrzewanie atmosfery wokół maleństwa powoduje, że apetyt jej followersów rośnie – jak już pojawi się coś nowego, internet dosłownie wariuje. Co do małej Stormi – zdaje się, że ostatnio rodzice trochę zmienili politykę. W dniu ukończenia przez nią 4. tygodnia życia do sieci trafiły jej rozczulające ujęcia w sweterku z napisem Daddy i te przedstawiające niezliczone bukiety kwiatów, którymi z okazji miesięcznicy świeżo upieczoną mamę obsypał Travis Scott.

Przed kilkoma dniami Kylie opublikowała kolejne ujęcia swojej córeczki. Można podejrzewać, że każde następne cieszy się nie mniejszym zainteresowaniem niż debiut Stormi na Instagramie. Zwłaszcza, że dziewczynka coraz bardziej przypomina swoją mamę!

Dziecko w tym wieku zmienia się praktycznie z tygodnia na tydzień, więc spragnieni fani wyczekują kolejnych migawek z dzieckiem w roli głównej i obserwują sławną mamę uważniej niż dotychczas. Trzeba uczciwie przyznać, że mała jest naprawdę słodka. Czekamy na więcej – może zdjęcia z jej pokoju albo – jak można się domyślić - imponującej garderoby?

ZOBACZ TAKŻE: Kylie Jenner stworzyła kolekcję kosmetyków inspirowaną swoją córeczką >>>