5. sezon serialu „Druga szansa” z nowymi aktorami w obsadzie

Serial Druga szansa pojawił się na antenie TVN w 2016 roku. Produkcja zdobyła przychylność widzów, którzy od dwóch lat chętnie oglądają perypetie Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska), producentki telewizyjnej i agentki gwiazd. Wiosną tego roku, a dokładnie 5 marca poznamy kolejne wyzwania, przed którymi stanie główna bohaterka. Nie zabraknie także pobocznych wątków oraz całkiem nowych, do których zaangażowano nowe gwiazdy! Kto pojawi się w 5. sezonie popularnego serialu? Do obsady dołączą takie nazwiska jak: Aleksandra Popławska, Agnieszka Żulewska, Karolina Gorczyca, Kamila Baar-Kochańska, Jacek Poniedziałek oraz Marcin Bosak.

Znamy obsadę pierwszego polskojęzycznego serialu Netflixa! >>>

Czego możemy spodziewać się w 5. sezonie „Drugiej szansy”?

Fabuła kolejnego sezonu Drugiej szansy zapowiada się równie ekscytująco, co poprzednie. Monika Borecka będzie musiała stawić czoło nowym wyzwaniom, które czekają na nią w związku z objęciem nowego stanowiska – redaktor naczelnej pisma dla kobiet.

„BrzyUla” powróci na antenę TVN! Czy główną rolę zagra Julia Kamińska? >>>

Wiosną w „Drugiej szansie” na widzów czeka emocjonująca historia głównej bohaterki Moniki Boreckiej, która będzie musiała stawić czoła dramatycznej sytuacji życiowej dotykającej wielu kobiet. Okoliczności, w których się znajdzie będą dotyczyć bardzo ważnego problemu społecznego, który szczególnie w ostatnim czasie jest szeroko podejmowany nie tylko przez media. Równie silnych emocji i wrażeń dostarczą także pozostałe wątki serialu, dlatego jestem przekonana, że ten sezon będzie dużym zaskoczeniem dla wszystkich

zdradza Adrianna Przetacka, producentka TVN. Już nie możemy doczekać się nowych odcinków Drugiej szansy!