Do sieci trafił właśnie zwiastun The End – najnowszego filmu twórców 365 dni (który jest właśnie nominowanych do Złotych Malin w aż siedmiu kategoriach!), czyli reżysera Tomasza Mandesa i producentki Ewy Lewandowskiej. Jak zdradza dystrybutor MONOLITH FILM, scenariusz produkcji inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami, o których rozpisywały się media, ale i tymi, o których wiedzę mieli mieć tylko nieliczni. Twórcy filmu mają demaskować to, jak wygląda życie celebrytów od kuchni. Czyli „intrygi zdrady, donosy, sex, a wszystko to przykryte sztucznym uśmiechem i sporą dawką botoksu” – czytamy w zapowiedzi. 

„The End” – nowy film twórców „365 dni”. O czym będzie?

O czym dokładnie ma być film? Póki co wiemy tylko tyle, że The End opowiada historię siedmiu aktorów, którzy dają wciągnąć się w niebezpieczną grę z nieprzewidywalnym finałem. Z trailera dowiadujemy się, że główni bohaterowie nie będą przebierać w słowach ani w czynach. A na ekranie zobaczymy sporo znanych twarzy. W obsadzie znaleźli się Tomasz Karolak, Aleksandra Popławska, Agnieszka Wielgosz, Jarosław Boberek, Paulina Gałązka, Przemysław Sadowski, Piotr Witkowski, Katarzyna Figura, Joanna Kurowska, Janusz Chabior, Mirosław Zbrojewicz, Magdalena Lamparska, a także debiutująca w roli aktorki modelka Sandra Kubicka.

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Lamparska: Chciałabym zagrać kobietę, która odzyskuje swój głos, swoją tożsamość, swoją kobiecą siłę. Bo siła jest kobietą >>>

„The End” – zobaczcie zwiastun nowego filmu od twórców „365 dni” i „Underdog”!

Film The End w reżyserii Tomasza Mandesa, twórcy Undergoda, może spodobać się nie tylko fanom jego twórczości, ale również miłośnikom produkcji Patryka Vegi. Dlaczego tak uważamy? Zobaczcie zwiastun oraz pierwsze zdjęcia z planu w galerii!