Dwie młode, zdolne i grające w superpopularnych serialach aktorki już niebawem zobaczymy w nowym filmie, obok którego ciężko będzie przejść obojętnie. To Alyssa z The End Of The Fucking World, który będzie miał swoją kontynuację (z czego jedni się cieszą, inni fani produkcji Netflixa niekoniecznie) oraz Veronica z Riverdale (trzeci sezon już niebawem!), czyli Jessica Barden i Camila Mendes. Obie znalazły się w obsadzie obrazu The New Romantic, będącego debiutem kanadyjskiej reżyserki Carly Stone. Film miał już swoją premierę w marcu tego roku na festiwalu SXSW (gdzie zdobył też wyróżnienie Special Grand Jury Award), do kin trafić ma w listopadzie (póki co dotyczy to kin amerykańskich, nie wiadomo, co z polską dystrybucją) i kto wie, może niebawem możemy się go spodziewać na platformie Netflix, która ma w swoich zasobach sporo niezależnych amerykańskich produkcji. 

ZOBACZ TAKŻE: Noah Centineo - kim jest i dlaczego dziewczyny na całym świecie oszalały na jego punkcie?

The New Romantic  to historia Blake (Jessica Barden), która w szkolnej gazetce prowadzi rubrykę o seksie, ale okazuje się, że nie do końca interesującą. I głównie z tego powodu, że sama jest mało doświadczona w tym temacie. Kiedy poznaje Morgan (w tej roli Camila Mendes), tzw. sugar baby, która akurat na temat relacji damsko-męskich, zwłaszcza ze sporo starszymi facetami ma znacznie więcej do powiedzenia.  Blake decyduje się zaznajomić z praktykami polecanymi jej przez nową koleżanką, zaczyna spotykać z dojrzałym mężczyzną, co oczywiście następnie opisuje. Szybko jednak będzie musiała podjąć decyzję, czy to jest to, czego naprawdę chce w życiu.

Film Stone podejmuje niezwykle aktualny temat i to nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Zjawisko sugardatinguczyli związków kobiet z dużo starszymi "mecenasami" staje się niezwykle popularny także w Polsce. Na to, by zostać sugar babies decyduje się coraz więcej młodych kobiet. I co ciekawe, wcale nie kryją się swoim sposobem na życie, a chłopak czy żona sugar daddy'ego bynajmniej nie jest żadną przeszkodą. 

Zwiastun The New Romantic możecie obejrzeć poniżej. 

ZOBACZ TAKŻE: Oto, dlaczego uciekłam po tygodniu z Tindera. I dlaczego nigdy tam nie wrócę