The Trainer po raz pierwszy został przedstawiony światu 21 lutego podczas pokazu PUMA FENTY by Rihanna podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody. W swojej autorskiej kolekcji Rihanna postawiła przede wszystkim na tradycyjne obuwie treningowe w połączeniu z mocnym, futurystycznym stylem. Kształt nowego buta odzwierciedla niezależność, siłę charakteru i odwagę.

Pośród wielu cech jakie wyróżnia nowy model PUMA The Trainer, uwagę przykuwa podniesiona, neoprenowa konstrukcja, gwarantująca pełną przepuszczalność, pozwalając skórze oddychać. Dodatkowymi elementami są długi, wyciągnięty język oraz odblaskowa powłoka TPU Kurim.

Dzięki specjalnej podeszwie umożliwiającej obrót nawet o 360 stopni, PUMA The Trainer jest tak elastyczny, jak żaden inny but do tej pory. Innowacyjne żłobienia oraz dodatkowe zgrubienie na przyśrodkowej i bocznej stronie pięty asekurują stopę podczas szybkich i złożonych ruchów. Wytrzymałe, gumowe segmenty składające się na spodnią część buta są gwarancją pełnej przyczepności do podłoża, odciążając tym samym kolana i stawy.

Projektując PUMA The Trainer, Rihanna skupiła nie tylko na funkcjonalności nowego produktu lecz także na niepowtarzalności materiałów z których został wykonany. Nowy model to idealne połączenie sportowej tradycji marki oraz unikatowego i oryginalnego stylu gwiazdy. Nowe sneakersy dostępne są na świecie w trzech kolorach - czarnym, białym i czerwonym.

W Polsce PUMA The Trainer by Rihanna dostępne są w kolorze czarnym i czerwonym w wybranych sklepach.

Cena: 799 PLN