Kilka dni temu swoją premierę miał singiel Jesteś Dawida Kwiatkowskiego, który jest zapowiedzią nowej, piątej już płyty. Jak czytamy w oficjalnym opisie piosenki,

Jesteś to historia pokazująca, że samotność może dotknąć każdej osoby, niezależnie od statusu materialnego i społecznego. To opowieść o emocjach i myślach, które targają umysłem człowieka w sytuacji, gdy orientuje się, że nie ma nikogo obok.

Dawid Kwiatkowski powrócił tym samym do śpiewania po polsku, ale nie to wywołało największe wrażenie, a fakt, że w teledysku występuje on w samych bokserkach! Fanki oszalały na punkcie wytrenowanego ciała młodego piosenkarza! Wygląda na to, że długie godziny spędzone na siłowni przyniosły upragnione efekty.

Dawid Kwiatkowski podpisał kontrakt z międzynarodową marką!

Najnowszy singiel Kwiatkowskiego powstał we współpracy z Bartkiem Caboniem, Piotrem Koncą i Sebastianem Piekarkiem, a klip wyreżyserowany przez Piotra Balickiego został nagrany w klimatycznej Krynicy Zdrój. Natomiast modelka, którą zobaczyć możemy u boku 22-letniego wokalisty to piękna Mila Calmel. Obejrzyjcie nowy klip do piosenki Jesteś i dajcie znać, jak Wam się podoba!