Choć już przed świętami producenci sagi o sadomasochistycznym biznesmenie Grey’u zrobili fanom niespodziankę i ujawnili rąbka tajemnicy w kwestii dalszych losów tytułowego bohatera i jego partnerki Anastasii Steel, jak się okazało to nie wszystko, czego możemy się po ostatniej części spodziewać.

W sieci pojawiły się kolejne zwiastuny domykającej trylogię historii 50 twarzy GreyaFifty Shades Freed. Z poprzednich zapowiedzi wiemy, że związek Any i Christiana wejdzie na zupełnie nowy poziom – para zdecyduje się na ślub - i to właśnie te sceny, tak jak te dokumentujące wesele, są najbardziej wyczekiwanymi przez fanów. Wiadomo też, że na horyzoncie pojawi się mocno roszczeniowy i żądny zemsty były szef dziewczyny - ten wątek z kolei będzie tym najbardziej emocjonującym i zagęszczającym akcję.

Co jeszcze zdradzają twórcy filmu? Jak się okazuje, ślub to nie jedyny nowy rozdział w życiu państwa Grey. W ostatniej scenie nowego trailera Ana dowiaduje się, że jest w ciąży. Trzeba przyznać, że ta wiadomość dla niej jest tak samo zaskakująca, jak dla nas. Najciekawsze jest jednak to, co maluje się na jej twarzy, gdy mija pierwszy szok... Czekacie na dalsze losy tej namiętnej pary? Jak sądzicie, czy, albo na ile dziecko wpłynie na relację między nowożeńcami?

W Polsce premiera „Nowego Oblicza Greya” zaplanowana jest na 14 lutego – dobry plan na Walentynki?