Pamiętasz, jaka była pierwsza filmowa scena seksu, która najbardziej zapadła ci w pamięć? W naszym przypadku był to słynny Titanic i samochód z zaparowanymi szybami, a w nim Jack (Leonardo DiCaprio) i Rose (Kate Winslet), którzy jeszcze nie wiedzieli, jak tragicznie skończy się ich znajomość. A taka, o której wielokrotnie fantazjowałaś? Być może ta sama. Jeśli tak, to nie jesteś sama, bo okazuje się, że te same ujęcia z filmu w reżyserii Jamesa Camerona podniecają wiele par.

Serwis OnBuy.com zapytał prawie 4 tysiące respondentów o ich ulubioną scenę filmowych kochanków, w której widzieliby samych siebie. Wspomniana scena z Titanica (1997) znalazła się na drugiej pozycji i wskazało ją 83%, a 79% chciałoby przeżyć to samo (i zapewne później też przeżyć). Z kolei na pierwszym miejscu uplasowała się scena z równie kultowej produkcji, bo Pretty Woman (1990). Która konkretnie? Z fortepianem w roli głównej! 65% ankietowanych chciałoby doznać podobnych uniesień. Na trzecim znalazła się mniej odważna scena, ale kto oglądał Pamiętnik (2004) nie miał wątpliwości, że kiedy bohaterowie grani przez Ryana Goslinga i Rachel McAdams całują się w deszczu, chemię między nimi czuć na kilometr. Tak uznało 81% respondentów, a 80% marzy, by ktoś całował ich kiedyś równie namiętnie.

Te filmowe sceny seksu sprawiają, że pary chętnie o nich fantazjują! Ty również?

Na dalszych miejscach mamy sceny z filmów Uwierz w ducha (1990) z Demi Moore i Patrickiem Swayze, Pan i Pani Smith (2005) z Angeliną Jolie i Bradem Pittem, Sex Story (2011) z Natalie Portman i Ashtonem Kutcherem, Dirty Dancing (1987) ponownie z Patrickiem Swayze i Jennifer Gray oraz Szkoła uwodzenia (1999) z Reese Witherspoon i Ryanem Phillippe. Dopiero na 9. pozycji znalazła się słynna scena z windy w filmie 50 twarzy Greya (2015) z Jamie’em Dornanem i Dakotą Johnson – fantazjuje o niej 74%, a pierwszą dziesiątkę zamyka scena z w filmu Nieodwracalne (2002) z Monicą Bellucci i Vincentem Casselem.

7 filmów, które są tak erotyczne, że będziecie zawstydzeni >>>

Wśród pozostałych wskazanych przez ankietowanych scen seksu znalazły się takie ujęcia, jak słynne kadry w bibliotece z filmu Pokuta (2007) z Keirą Knightley i Jamesem McAvoyem (też jesteśmy jej fanami!), scena seksu oralnego z Blue Valentine (2007) z udziałem Ryana Goslinga i Michelle Williams, czy scena pierwszego zbliżenia między bohaterami obrazu Tamte dni, tamte noce (2017) w reżyserii Luki Guadagnino.

Czy któraś z przytoczonych scen sprawiła, że miałaś wypieki na twarzy i chciałaś od razu zaciągnąć partnera czy partnerkę do sypialni? A może właśnie zorganizowaliśmy wam wieczorny seans? Nie dziękuj!

Filmy na Netflixie z gorącymi scenami seksu, po których sami nabierzecie na niego ochoty >>>

Zobacz także: