W drugim odcinku jurorzy 5. edycji programu Top Model wyruszyli do Gdańska. Było to ostatnie miasto przed Boot Campem w Iławie, na którym uczestnicy zmierzyli się po raz pierwszy z profesjonalnym wybiegiem. To także dla niektórych ostatni moment w programie. Zobaczcie kto najbardziej spodobał się jurorom.

Michael Mikołajczuk to 22-letni piłkarz z Żar. Od najmłodszych lat trenuje piłkę nożną, aktualnie studiuje Wychowanie Fizyczne. Wyznaje zasadę, że świat należy do odważnych.

Więcej zdjęć >>>

Karolina Pisarek ma 17 lat i pochodzi ze Szczecinka. Na co dzień jest aniołkiem - oczywiście do momentu, aż ktoś jej nie wkurzy. W domu intensywnie ćwiczy Chodakowską.

Więcej zdjęć >>>

Jacob Kosel to 22-letni student Wychowania Fizycznego w Częstochowie. Dzieciństwo spędził na basenie - do momentu pierwszego buntu. Pewny siebie blondyn. 

Więcej zdjęć >>>

Magda Stępień-Kolesnikow pochodzi z Wrocławia. Ma 24 lata i marzy o karierze modelki. Jurorzy nazwali jej ciało "ciałem bogini".

Więcej zdjęć >>>

Samuel Kowalski pochodzi ze Starachowic i wszystkie swoje sprawy w życiu powierza Bogu. Ma 22 lata i zachwycił jurorów swoją skromnością i rysami twarzy. 

Więcej zdjęć >>>

 
Powered by Typeform