Jedni narzekają, że nowa piosenka Pink jest za bardzo taneczna i w klimacie utworów SIA, a drudzy, że brakuje w niej gitarowego brzmienia, z którego znane są wcześniejsze płyty piosenkarki. Czy artystka postanowiła zmienić swoje brzmienie? Okaże się 13 października, kiedy to premierowo pojawi się 8 płyta Pink zatytułowana Beautiful Trauma. Tym samym będzie to powrót artystki po 5 latach od wydania albumu The Truth About Love.

Jedno jest pewne. Jeżeli nowy album wyprodukują ci sami producenci, którzy odpowiedzialni są za singiel, to spodziewajcie się bardzo melodyjnej i tanecznej płyty. Steve Mac i Johnny McDaid odpowiedzialni są między innymi za hity Eda Sheerana, Clean Bandit, Anne-Marie czy Rudimental.

Pierwszym singlem promującym najnowsze wydawnictwo jest piosenka What About Us, do której właśnie ukazał się teledysk. Wyreżyserowała go Georgia Hudson, a za choreografię odpowiada The Goldenboyz - elementy tańca także bardzo przypominają te znane z klipów SIA. W klipie znajdziecie także nawiązania do obecnej polityki Stanów Zjednoczonych - wideo zaczyna się słowami republikanina Chrisa Christie przemawiającego przed Donaldem Trumpem, który był wtedy kandydatem na prezydenta. Polityk zapewnia, że głosując na Trumpa Amerykanie w końcu pozbędą się nienawiści i rasizmu.