Olaplex Hair Perfector – silnie regenerująca odżywka do włosów to absolutny hit!

„Najlepszy kosmetyk jakiego używałam”, „Włosy są odżywione wygładzone, mają świetną kondycję i nie puszą się”,  „Świetnie pielęgnuje włosy i pozostawia je błyszczące i miękkie. Podobno używają jej same Kardashianki!” – tak o odżywce do włosów Olaplex Hair Perfector w internecie piszą dziewczyny, które miały okazję ją wypróbować. Potwierdzając tym samym opinię fryzjerów – w tym fryzjerów gwiazd, którzy regularnie polecają ją swoim klientkom. Od tej odżywki uzależniona jest choćby Margot Robbie, która odkąd raz jej spróbowała, regularnie sięga po nią jako po remedium na zniszczone kosmyki. 

Silnie regenerująca odżywka Olaplex Hair Perfector regularnie zdobywa też nagrody. Za najlepszy urodowy zakup uznał ją magazyn „InStyle”, zdobyła nagrodę miesięcznika „Cosmopolitan” – Prix de beauté, a także „Glamour Glammies 2016”, w tym samym roku uplasowała się też na pierwszym miejscu top produktów w rankingu „Avanti”. Na czym polega fenomen kosmetyku? Już wyjaśniamy!

Olaplex Hair Perfector – kultowy kosmetyk do włosów. Co warto o nim wiedzieć?

Olaplex Hair Perfector to tak naprawdę trzeci z kilku etapów kuracji regenerującej do włosów opracowanej przez markę we współpracy z największymi ekspertami od włosów, która zaczyna się... w salonach fryzjerskich. Stąd zresztą adnotacja „No. 3” na opakowaniu. Nie znaczy to jednak, że odżywki nie można używać w pojedynkę. Wręcz przeciwnie! To pierwszy z kosmetyków, wschodzących w skład kuracji, przeznaczony do samodzielnego stosowania w domu. Dlaczego warto po nią sięgnąć? 

Pod wpływem zabiegów, jakim codziennie poddajemy włosy, takich jak prostowanie czy choćby zwykle suszenie, włosy ulegają osłabieniu. Stają się cienkie, matowe i tracą swoją elastyczność. Olaplex Hair Perfector pomaga walczyć z tym problemem, chroniąc włosy przed szkodliwym wpływem wysokich temperatur, koloryzacji i innych zabiegów, a także... czynników atmosferycznych. Wystarczy sięgać po nią choćby raz w tygodniu, choć najlepsze efekty zauważymy, stosując ją dwa razy w tygodniu. Przed nałożeniem odżywki Olaplex Hair Perfector należy zwilżyć włosy i osuszyć je ręcznikiem, a następnie nałożyć kosmetyk na włosy (od nasady aż po same końce). I pozostawić tak na ok. 20 minut. Albo – jeśli mamy taką możliwość – nawet na całą noc. Później trzeba tylko umyć głowę.

Inne kosmetyki Olaplex, które polecamy?

Ale odżywka Olaplex Hair Perfector nie jest jedynym produktem marki, po który warto sięgać w codziennej pielęgnacji włosów. Godny polecenia jest także olejek bez spłukiwania, który redukuje puszenie i elektryzowanie się włosów, ułatwia ich rozczesywanie, nadający im lekkości i miękkości i chroniący przed wysokimi temperaturami.

Albo szampon odbudowujący wewnętrzną strukturę włosa i podnoszący poziom ich nawilżenia.

Nieważne, który produkt wybierzecie, wszystkie są równie dobre! Przekonajcie się.

Zobacz także: