Olga Bołądź  już od lat wyraźnie rozgranicza życie zawodowe od prywatnego. Gwiazda kontrowersyjnych filmów Patryka Vegi rzadko wypowiada się na tematy, które nie są ściśle związane z jej pracą. Unika też komentowania doniesień medialnych związanych z jej życiem uczuciowym. Choć w przeszłości była związana z takimi popularnymi aktorami jak Mikołaj Roznerski czy Sebastian Fabijański, w sieci próżno szukać śladów po ich wspólnych wywiadach czy okładkowych sesjach do kolorowych magazynów o życiu gwiazd show-biznesu. Nie jest jednak tajemnicą, że pomimo wcześniejszych niepowodzeń, mama ośmioletniego Brunona jakiś czas temu postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę na miłość.

Olga Bołądź pokazała się publicznie z nowym partnerem

Olga Bołądź nie może ostatnio narzekać na brak interesujących propozycji zawodowych. 37-latka promuje obecnie na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych najnowszą produkcję ze swoim udziałem, film „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”, w którym występuje u boku m.in. Jakuba Gierszała, Rafała Zawieruchy, Marty Wągrockiej, Dawida Ogrodnika i Roberta Więckiewicza. Aktorka nie przyjechała jednak do Gdyni sama. Na tzw. ściance po raz pierwszy towarzyszył jej ukochany, Jakub Chruścikowski.

Co mogło zaskoczyć wiele osób, Olga Bołądź i jej chłopak chętnie pozowali obecnym na miejscu fotoreporterom do wspólnych zdjęć. Trudno się jednak temu dziwić. Prezentowali się po prostu świetnie. Aktorka miała na sobie stylową, asymetryczną sukienkę z fantazyjnym rozcięciem na dekolcie i mocno połyskujące kozaki, a jej partner elegancki garnitur.

Jakub Chruścikowski – kim jest nowy chłopak Olgi Bołądź?

Jakub Chruścikowski ma 30 lat. Udało nam się ustalić, że partner Olgi Bołądź może się pochwalić gruntownym wykształceniem zdobytym na najbardziej prestiżowych uczelniach w Polsce. Uczęszczał do Szkoły Głównej Handlowej oraz studiował zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim.

Kuba jest dziś postacią doskonale znaną na warszawskiej scenie klubowej. Ukochany aktorki jest bowiem współwłaścicielem aż czterech modnych miejscówek: barów plażowych Plażówka w Ursusie i Plażówka na Saskiej, klubu nocnego Jasna 1 i przyjaznego społeczności LGBT+ klubu Metropolis.

Zdjęcia z pierwszego wspólnego wyjścia Olgi i Kuby na salony znajdziecie już teraz w naszej galerii.