Olga Kalicka zaskoczyła swoich fanów i fanki. W ubiegłą środę aktorką, która ma na swoim koncie udział w takich produkcjach jak m.in. „Rodzinka.pl”, „Wkręceni 2” czy „Dziewczyny z Dubaju” opublikowała serię zdjęć ze ślubu. Wyglądała przepięknie w białej sukni ślubnej o długości maxi oraz subtelnym wianku z kwiatów. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w tym te z gratulacjami, a także z życzeniami szczęścia oraz miłości. Czy jednak Olga Kalicka naprawdę stanęła na ślubnym kobiercu? I kim jest Gamou Fall, czyli pan młody ze zdjęć? Spieszymy z wyjaśnieniami. 

Olga Kalicka wzięła ślub?

Za jakie grzechy dobry Boże…– napisała aktorka na Instagramie. Opis towarzyszący zdjęciom nie jest przypadkowy. To właśnie tak brzmi tytuł francuskiej komedii z 2014 roku, na podstawie której powstała sztuka Teatru Kwadrat z Olgą Kalicką w jednej z głównych ról. Za reżyserię odpowiedzialny jest Andrzej Nejman, natomiast premierę zaplanowano na jesień tego roku (warto jednak dodać, że w lipcu można oglądać spektakl przedpremierowo). 

Kim jest Gamou Fall? 

Gamou Fall, który towarzyszy Oldze Kalickiej na zdjęciach, także występuje w spektaklu „Za jakie grzechy?”. Co ciekawe, zajmuje się nie tylko aktorstwem, ale również modelingiem i sportem. Jest zawodnikiem MMA. 29-latek jest – oczywiście – obecny w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie (@iamgamoufall) obserwuje ponad 36 tysięcy osób. 

Co ciekawe, Gamou Fall również opublikował kilka zdjęć ze ślubu, o którym od wczoraj mówią wszyscy. Aktor zdecydował się na podobny opis, co Olga Kalicka

Jeśli chodzi o życie prywatne (w tym ewentualne plany dotyczące ślubu) głównych zainteresowanych całą sprawą, oboje pokazują wybraną jego część w social mediach. Mimo to nie wiadomo, czy Gamou Fall albo Olga Kalicka spotykają się z kimś. Przypomnijmy, że w 2021 roku popularna aktorka rozstała się z narzeczonym i ojcem swojego dziecka po kilku latach związku. O szczegółach opowiedziała w poście na Instagramie.