OliviaWild to aktorka znana m.in. z ról Trzynastki w serialu "DrHouse", Zoe z "ProjektLazarus" oraz Devon Finestry z głośnej serii "Vinyl" wyświetlanej w HBO. Chętnie udziela się też w akcjach charytatywnych - ostatnio z okazji światowego dnia osób chorych na ZespółDowna, a także chętnie wypowiada się jako młoda mama.

Teraz zaskoczyła nas jednak nowym talentem - wyreżyserowała teledysk. Wystąpiła też jednocześnie w roli operatora - zamiast profesjonalnej kamery użyła jednak innego urządzenia. OliviaWilde nakręciła cały film za pomocą iPhone'a6SPlus (przeczytajcie więcej o najnowszej, tańszej wersji iPhone'a - iPhone SE >>>). Wilde ma już doświadczenie w tworzeniu dużych produkcji od strony kamery lub producenta. Gwiazda wyprodukowała już trzy filmy - "Meadowland", "BodyTeam" oraz "Kumpleodkufla". W 2011 roku wyreżyserowała też krótkometrażowy film "FreeHugs", do którego samodzielnie napisała scenariusz.

Materiał, który przygotowała ostatnio to teledysk do utworu "No Love Like Yours" nagranego przez  Edward Sharpe & The Magnetic Zeros. Wcześniejszy hit tego duetu muzycznego to "Home" nagrany sześć lat temu. 

Tym razem nie tylko piosenka ma szansę stać się hitem. Technika, którą zastosowała OliviaWilde (a także oczywiście samo jej nazwisko), sprawia, że teledysk jest naprawdę wyjątkowy. Zobaczcie, jaki jest efekt tej niezwykłej współpracy. Czekamy na więcej produkcji OliviiWilde