Oliwia Knapek i Mikołaj Cieśla ogłosili swoje rozstanie. Para, która poznała się na planie drugiego sezonu programu "Love Island. Wyspa Miłości", zakończyła swój związek po pięciu miesiącach od opuszczenia randkowego show. O tym, że Oliwia i Mikołaj nie są już razem dowiadujemy się z ich obszernych wpisów w mediach społecznościowych.

Oliwia i Mikołaj z "Love Island" potwierdzają rozstanie

W odpowiedzi na liczne zapytania od mediów i przede wszystkim od Was, chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Mikołajem. Niełatwo jest mi o tym mówić, a tym bardziej pisać publicznie. Nie chcę podawać powodu... To co się wydarzyło jest pomiędzy nami. Mimo różnicy poglądów i charakterów próbowaliśmy, jednak nam się to nie udało. W związku trzeba czuć się szczęśliwym, a nie się męczyć – pisze Oliwia na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

Uprzedzając zarzuty internautów, Oliwia wyraźnie zaznaczyła, że uczucie, którym darzyła Mikołaja było jak najbardziej szczere.

Było burzliwie, ale po każdej burzy wychodziło słońce i zawsze była ta iskierka nadziei. Nikt nie wiedział jak mocne uczucie nas łączyło. Nie można tego stwierdzić poprzez to, co widziało się w telewizji. Wydaje mi się, że każdy kto na nas spoglądał widział, że naprawdę jest prawdziwe uczucie między nami i że się kochamy – czytamy.

W dalszej części swojego emocjonalnego wpisu Knapek podziękowała swojemu byłemu partnerowi za wspólnie spędzony czas. Wyznała też, że związek z poznanym w telewizyjnym show mężczyzną wiele ją nauczył.

- Dziękuję Ci za te piękne chwile jak i te złe, bo dzięki nim się więcej nauczyłam. Tyle razem przeszliśmy czego z nikim innym nie przeżyjemy. Wiemy oboje jakie mamy wady i nad czym musimy pracować, mam nadzieje że wyciągniemy z tego wnioski i będziemy jeszcze lepszymi ludźmi chociażby dla samych siebie – przyznaje.

- Mikołaju byłeś dla mnie kimś bardzo ważnym. Życzę Ci jak najlepiej i żebyś poukładał swoje sprawy i zrealizował marzenia. Wszystkim Wam, którzy nas wspierali, kibicowali nam podczas emisji "Love Island" i wierzyli w nas pragnę z całego serca podziękować – dodała na koniec.

"Love Island": Mikołaj zdradza powody rozstania z Oliwią

Wpis potwierdzający rozstanie pary znanej z "Love Island 2" pojawił się w tym samym czasie także na instagramowym profilu Mikołaja.

Dziękuję Ci Oliwciu za wszystkie wspaniałe chwile, za cały wspólnie spędzony czas, za te piękne momenty, które z pewnością zostaną w mojej pamięci na zawsze... Dziękuję Ci za to, że mogliśmy stworzyć tak piękną historie, że poznaliśmy się w tak niesamowitym miejscu, że staraliśmy się stworzyć coś więcej... –  pisze Cieśla.

Uczestnik randkowego show Polsatu nie szczędził swojej byłej dziewczynie miłych słów.

Jesteś wspaniałą, piękną młodą kobietą i życzę Ci w życiu jak najlepiej i wierzę, że dzięki swojemu charakterowi i uporowi jeszcze wiele zwojujesz i spełnisz wszystkie swoje marzenia i wyznaczone cele – czytamy.

W przeciwieństwie do Oliwii, Mikołaj postanowił uchylić fanom rąbka tajemnicy na temat powodów ich rozstania. Wskazał m.in. na niedopasowanie charakterów.

Niestety, dzielą nas różnice charakteru, podejścia do pewnych spraw życiowych i też nie ma co ukrywać - jesteśmy na zupełnie innym etapie życiowym i podążamy w nieco innym kierunku – ujawnił.

Mimo wszystko doświadczenia i przeżycia, które mogłem z Tobą dzielić przez ostatnie miesiące wiele mnie nauczyły i są dla mnie nieocenione. Jeszcze raz za wszystko Ci dziękuję i życzę Ci jak najlepiej... – zakończył swój wpis.

ZOBACZ TEŻ: "Love Island 3" – sprawdź, kim są uczestnicy nowej edycji "Wyspy Miłości"