O One Direction kilka dni temu znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą tego, że 8 lat temu powstał zespół, na punkcie którego oszalały nastolatki na całym świecie. Harry Styles, Zayn Malik, Liam Payne, Niall Horan i Louis Tomlinson poznali się podczas eliminacji do brytyjskiej edycji programu X Factor, na potrzeby którego połączono ich w zespół, co okazało się strzałem w 10! One Direction zajęli 3. miejsce, a następnie podpisali kontrakt z wytwórnią Syco Music, wydając aż 5 płyt. Przez kilka lat ich single wspięły się na szczyty list przebojów, a oni doprowadzili niejedną dziewczynę do płaczu. W 2015 roku zawieszono działalność zespołu do odwołania, aby ich członkowie mogli skupić się na solowych karierach.

Harry Styles w coverze„Wild Thoughts” sprawi, że będziecie mieć brudne myśli! >>>

Kiedy już wszyscy przestaliśmy mieć nadzieję na reaktywację One Direction, nagle pojawiło się światełko w tunelu. Parę dni temu z okazji 8 lat od powstania zespołu, aktywowano oficjalne konto na Twitterze. Przez cały dzień pojawiały się na nim fragmenty piosenek, a fanów zachęcano do tego, aby oni również udostępniali swoje ulubione kawałki. Opublikowano również rozmowę członków One Direction, w której m.in. podziękowali fanom za wsparcie, a na Spotify pojawiła się playlista z ich ulubionymi piosenkami.

One Direction ruszają w jubileuszową trasę koncertową?

Oprócz reaktywacji oficjalnego konta zespołu na Twitterze, nowej playlisty na Spotify, fani zespołu zauważyli, że na jednej ze stron ruszyła sprzedaż na koncert One Direction w 2020 roku. Na serwisie Ticketmaster pojawiła się informacja o trasie koncertowej On The Road Again, a także możliwość zakupu biletów na występ zespołu m.in. 31 grudnia 2020 roku w Melbourne w Australii. Fani boysbandu dosłownie oszaleli, a na Twitterze natychmiast posypały się posty oraz screeny z datami koncertów. Co więcej, info pojawiło się także na Spotify One Direction, jednak chwilę później wszystko zniknęło - zarówno ze stron z dystrybucją biletów, jak i z platformy streamingowej. Jednak to nie powstrzymało fanów przed ekscytacją i masą pytań na temat reaktywacji grupy. Jak donosi serwis TMZ przedstawiciel One Direction zdementował plotki, mówiąc, że na ten moment nie zaplanowano żadnych koncertów.

Całe zamieszanie wokół One Direction może być spowodowane tym, że zespół szykuje – jeśli nie nowy materiał – to kilka koncertów w przyszłości. Informacje na temat kolejnej wspólnej trasy Beyoncé i Jay-Z trzymano w tajemnicy do ostatniej chwili i zaprzeczano, że cokolwiek takiego się wydarzy. A jednak pod koniec czerwca bawiliśmy się na ich koncercie w Warszawie w ramach On The Tour II. Wszystko jest możliwe, trasa koncertowa One Direction także, dlatego trzymamy rękę na pulsie!