Tegoroczna edycja festiwalu Open'er 2018 po raz pierwszy w historii była całkowicie wyprzedana. To wszystko za sprawą gwiazd, które pojawiły się w Gdyni. Według wstępnych informacji, na terenie lotniska Kosakowo bawiło się w tym roku ponad 100 tys. osób. Po koncertach Arctic Monkeys, Gorillaz i Depeche Mode ostatniego dnia przyszedł czas na czwartego headlinera, którym był Bruno Mars. Kto jeszcze pojawił się w sobotę na scenach Open'era? Sprawdźcie poniżej naszą relację!

4. dzień Open'er Festival: Dawid Podsiadło po przerwie, Bruno Mars z niesamowitym show oraz Post Malone z najlepszym koncertem na zakończenie festiwalu

Ostatniego dnia na głównej scenie wystąpił Dawid Podsiadło, który powrócił po 1,5 rocznej przerwie. Artysta niedawno opublikował singiel Małomiasteczkowy, promujący jego nadchodzącą płytę. Podczas koncertu na Open'erze zdradził, że trochę się stresuje, ale cieszy się, że znów jest na scenie. Wraz z zespołem zaśpiewał swoje najpopularniejsze piosenki jak Pastempomat czy W dobrą stronę. A w nowej aranżacji z głównej sceny rozbrzmiały No oraz Forest. Specjalnie dla gdyńskiej publiczności Dawid wykonał również po raz pierwszy premierowy materiał, który zaostrzył nasz apetyt na jego płytę. Dawid, fajnie, że wróciłeś!

Open’er Festival 2018: 3. dzień za nami. Young Thug o zachodzie słońca, Gorillaz z nowym materiałem i Taconafide na zakończenie wieczoru! >>>

Bruno Mars zachwycił nawet te osoby, które nie uważają się za jego fanów i wybrały się na koncert z czystej ciekawości. Artysta porwał tłum w Gdyni, dając show na najwyższym poziomie. Scenografia, fajerwerki, które wystrzeliły kilkanaście razy, profesjonalni tancerze i układy choreograficzne oraz przede wszystkim Bruno Mars, który udowodnił, że ma ogromne możliwości wokalne. 32-latek również nie ukrywał zachwytu polską publicznością, która liczna przybyła na jego występ, a on odwdzięczył się największymi hitami. Zagrał chwytające za serce When I Was Your Man i Just The Way You Are, ale nie zabrakło także energetycznych numerów, jak: Marry You, Locked Out Of Heaven oraz Grenade. Po zakończeniu występu wśród festiwalowiczów pojawiły się opinie, że to najlepszy koncert tegorocznej edycji Open'era.

Mieszanka gatunków muzycznych, jaką prezentuje Post Malone, zapewniła festiwalowiczom sporo wrażeń na koniec Open'era 2018. 23-letni artysta nie ukrywał wzruszenia zgromadzonym pod sceną tłumem, który śpiewał jego piosenki. Raper największe hity, takie jak Psycho, Rockstar czy Congratulations, poprzeplatał nowszymi utworami, jak Better Now z ostatniej płyty. Jednak w pamięci pozostanie nam spokojniejsza piosenka Stay, do której Post Malone zagrał na gitarze. To zdecydowanie najlepsze zakończenie 4. dnia festiwalu Open'er 2018, jakie mogliśmy sobie wymarzyć!

 

Stoked to be in Poland so I can FINALLY get some new headshots!

Post udostępniony przez Bruno Mars (@brunomars) Lip 7, 2018 o 12:17 PDT

 

#dawidpodsiadlo #onstage #orangemainstage #opener2018 fot @radkm

Post udostępniony przez Open'er Festival (@opener_festival) Lip 7, 2018 o 11:30 PDT