Open’er Festival 2018trwa w najlepsze. W tym roku ponownie możemy cieszyć się najlepszą muzyką oraz (jak dotąd) wyjątkowo słoneczną pogodą. W związku z tym festiwalowicze chętnie fotografują się na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Hashtag #opener2018 zdobywa coraz większą popularność. W ten sposób zostało otagowanych już kilka tysięcy zdjęć, a ich liczba wciąż wzrasta (i to w zastraszająco szybkim tempie!).

Było to dość ciężkie zadanie, ale przyjrzałyśmy się instagramowym fotkom z Open’era i wybrałyśmy najlepsze z nich. Jakie były kryteria wyboru? Dobra zabawa, szerokie uśmiechy, piękne stylówki i wyjątkowe makijaże – wszystko, co oddaje niesamowity i szalony klimat tegorocznego festiwalu. Zdjęcia z Open’era można znaleźć także na profilach gwiazd. Festiwalowe fotki znajdziemy m.in. u Jakoba Kosela, Kasi Sawczuk, czy Jessy Mercedes. Blogerka i tym razem nas nie zawiodła - przygotowane przez nią stylizacje są naprawdę cool! Spójrzcie na nie, jeżeli szukacie inspiracji.

ZOBACZ TAKŻE: Open’er Festival 2018: 2. dzień za nami! Na scenie energetyczna MØ, legendarni Depeche Mode i Massive Attack z ważnym przekazem >>>

Koniecznie sprawdźcie zdjęcia w naszej galerii. Może to właśnie wasza fotka skradła nasze serca i trafiła do grona najlepszych (zdaniem redakcji Glamour.pl) zdjęć z Open’era 2018!