Zaczęliście już odliczać dni do Open'er Festival? Tegoroczna edycja odbędzie się 3-6 lipca, oczywiście niezmiennie w Gdyni na terenie tamtejszego lotniska Gdynia-Kosakowo, a jeśli chodzi o line-up, organizatorzy zdradzają coraz więcej szczegółów. Wiemy już, że pierwszym headlinerem jest Travis Scott. Raper miał już okazję zagrać dla polskiej publiczności w 2017 roku, swoją drogą na innym letnim festiwalu - Kraków Live Festival. Do Gdyni zawitają również grupy The 1975, Vampire WeekendThe Smashing Pumpkins, Kodaline, Rudimental, Jungle, Idles, Greta Van Fleet, Flatbush Zombies, Swedish House Mafia, a także Anna Calvi, Diplo, po raz kolejny G-Eazy, J Balvin, Jain, Jorja Smith, Kamasi Washington, Lil Uzi Vert, Perry Farrell, Robyn, Rosalia, Sheck Wes i Tom Walker. I to jeszcze nie wszystko, bo kolejne ogłoszenia przed nami. A dwa z nich poznaliśmy również dzisiaj.

Znamy kolejnego headlinera Open'er Festival 2019!

Tym sposobem dowiedzieliśmy się, kto obok Travisa Scotta będzie drugim headlinerem największego polskiego festiwalu. Fani The Strokes mogą właśnie otwierać szampana! Amerykański zespół ponownie stanie na scenie Open'er Festival, co już miała okazję uczynić w 2011 roku. Wówczas, grając na sam koniec festiwalu, zachwycili widownię, więc na podobne wrażenia liczymy i w tym roku. Ale to nie koniec dobrych wiadomości. Lider grupy, czyli Julian Casablancas wystąpi również ze swoim eksperymentalnym projektem The Voidz. W Gdyni spodziewać się możemy także LP, czyli Laury Pergolizzi, która ewidentnie ma sentyment do polskiej publiczności oraz Mariny and the Diamonds. Jeśli chodzi z kolei o polskie akcenty, 5 lipca spodziewajcie się koncertu Wojtka Sokoła. Czyli robi się coraz ciekawiej i jeszcze bardziej różnorodnie!

Zobacz także: Festiwale muzyczne 2019: ceny biletów na Open'era, Coachellę, Orange Warsaw Festival i inne popularne festiwale w Polsce i na świecie

Open'er Festival 2019: ceny biletów 

Bilety na Open'er Festival 2019 są cały czas w sprzedaży. Karnet na Open'era 2019, który w tym momencie kupicie za 599 zł. Za 4 dni koncertów z polem namiotowym zapłacicie 699 zł. Cena biletu na jeden dzień wynosi 279 zł, natomiast karnet weekendowy – 419 zł (z kempingiem – 489 zł).