We wrześniu dowiedzieliśmy się, że Taylor Swift wystąpi w Polsce. Koncert amerykańskiej wokalistki odbędzie się podczas Open’er Festival 2020. Przypomnijmy, że będzie to pierwszy występ Taylor Swift w naszym kraju. Chociaż nie znamy jeszcze całego line-upu kolejnej edycji festiwalu (ba! Nie znamy nawet jego połowy), Open’er 2020 zapowiada się naprawdę imponująco! Dziś rano organizatorzy jednego z największych wydarzeń muzycznych w Polsce zdradzili, kto oprócz Taylor Swift wystąpi na Main Stage’u festiwalu Open’er 2020.

Open’er 2020: A$AP Rocky i Twenty One Pilots gwiazdami kolejnej edycji festiwalu

Niespełna godzinę temu poznaliśmy kolejnych headlinerów Open’er Festival 2020. To prawdziwa gratka dla fanów muzyki alternatywnej, hip-hopu i indie popu. Na scenie głównej Open’era 2020 wystąpią bowiem chłopaki z grupy Twenty One Pilots, a także... A$AP Rocky. Przypomnijmy, że raper odwołał swój ubiegłoroczny koncert w Polsce. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Natomiast organizatorzy festiwalu przyznali: co się odwlecze, to nie uciecze! Koncerty amerykańskiej formacji i A$APA Rocky'iego odbędą się drugiego dnia festiwalu, a konkretnie 2 lipca 2020 roku. Z kim widzimy się pod sceną?

Open’er Festival 2020 – bilety

Wciąż możecie kupić bilety na kolejną edycję festiwalu Open’er! Karnet 4-dniowy z puli Early Bird kosztuje 539 złotych. Jeżeli chcecie nocować na polu namiotowym, musicie liczyć się z wydatkiem rzędu 639 złotych. Oczywiście, możecie zdecydować się na karnet jednodniowy. Jego cena wynosi 299 złotych. Bilety i karnety możecie kupić za pośrednictwem Altersklepu lub sklepu internetowego eBilet.pl. Natomiast o wszelkich szczegółach związanych z Open’er Festival 2020 przeczytacie na oficjalnej stronie muzycznego wydarzenia.

Fest Festival 2020: James Bay pierwszym headlinerem festiwalu >>>