Nie tylko gwiazdy ze świata. Open’er to Festival 2019 świetna okazja, żeby nadrobić zaległości z koncertów polskich wykonawców, a obecność na występach tych poniżej to wasz patriotyczny obowiązek.

Open'er Festival 2019: Catz ‘n’ Dogz

Producencki duet, który przez lata był lepiej znany bywalcom klubów w Berlinie czy Londynie niż nadwiślańskim amatorom pląsów. Idźcie przeprosić. Ich najnowszy, wydany wczesną wiosną album „Friendship” - z gościnnym udziałem m.in. Taco Hemingwaya – to beztroska celebracja miłości, przyjaźni i przyjemności. Idealny soundtrack do lata.

Open'er Festival 2019: Cool Kids Of Death

Kto pamięta? Kto tęskni? Swego czasu nikt nie drażnił branży, mediów i publiczności tak jak Cool Kids Of Death. Niegrzeczni chłopcy wracają – na chwilę, tylko na ten koncert. To wyjątkowe wydarzenie z jeszcze jednego powodu. Cool Kids Of Death zagrają na Open’er Festival wyłącznie materiał ze swojej pierwszej, kultowej już dziś płyty.

Zobacz także: Open'er Festival 2019: Octavian. Wszystko, co powinniście o nim wiedzieć przed koncertem w Gdyni!

Open'er Festival 2019: Hania Rani

Ujmująca wrażliwość, imponujący talent. Hania Raniszewska dowodzi, że filharmonie nie mają monopolu na muzykę klasyczną, skutecznie walczy ze stereotypem, że to gatunek hermetyczny, poważny, dla starych i wystrojonych. Dziewczyna z pianinem, które oczaruje was swoimi kompozycjami.

Open'er Festival 2019: Misia Furtak

Choć na polskiej scenie funkcjonuje już długo, dopiero niedawno wydała swój pierwszy w pełni autorski album. „Co przyjdzie?” to płyta o końcu świata, intrygująca, przemyślana, bo Misia Furtak błyskotliwie połączyła uniwersalną melodykę muzyki pop ze szlachetnym brzmieniem klasycznego instrumentarium. Na żywo też jest pięknie.

Open'er Festival 2019: Kamp!

Autorzy najlepszej polskiej płyty ubiegłego roku („Dare”, przebojowe techno dla początkujących) to równocześnie najlepszy w tym momencie polski zespół koncertowy. Nikt nie rozkręca imprezy tak jak oni. Z obecności na koncercie Kamp! zwalnia tylko akt zgonu, sorry. To trzeba zobaczyć.

Zobacz także: Open’er Festival 2019: Kylie Minogue i jej najważniejsze piosenki