Choć jego premierę zapowiedziano dopiero na 2018 rok, trzeci sezon serialu American Crime Story już budzi wiele emocji. Po pierwsze ze względu na temat, po drugie z powodu obsady. Tym razem twórcy popularnej serii skupili się bowiem na historii rodziny Versace, która obracać się będzie wokół śmierci Gianniego Versace. Projektant i założyciel włoskiego domu mody, brat Donatelli, zginął w 1997 roku z rąk szaleńca. Andrew Cunanan postrzelił go tuż pod jego willą w Miami Beach. Za reżyserię 10-odcinkowej serii odpowiedzialny jest Ryan Murphy, który ma na koncie również dwa inne sezony American Crime Story: Katrina (premiera również w 2018 roku) oraz Sprawa O. J. Simpsona.

W rolach głównych zobaczymy Édgara Ramíreza (Gianni), Penelope Cruz (Donatella), Ricky'ego Martina (Antonio D’Amico, wieloletni partner projektanta) oraz Darrena Crissa w roli seryjnego zabójcy, Andrew Cunanan. Zdjęcia obsady znajdziecie tutaj >>>

Do sieci trafił właśnie pierwszy oficjalny zwiastun American Crime Story: The Assassination of Gianni Versace i mimo że nie pokazuje zbyt wiele poza fasadą słynnej posiadłości, podpowiada w jakim kierunku może iść serial. Jego fani nie mają wątpliwości, że zadbano tu o każdy szczegół – zarówno pod względem historycznym, jak i estetycznym. Can't wait!