Po raz kolejny fani koncertów na świeżym powietrzu tłumnie przybyli do Warszawy i zapełnili płytę koncertową pod sceną główną, na której odbywały się największe wydarzenia tegorocznej edycji OWF. Od 2008 roku Orange Warsaw Festivalna stałe już wpisał się na mapę festiwali muzycznych w Polsce i co roku otwiera sezon koncertów pod chmurką. W tym roku na terenie Toru Wyścigów Konnych było bardzo rockowo, popowo i z dużą dawką elektronicznego grania. 

Orange Warsaw Festival 2017: tłumy fanów z całej Europy

Kto był w tym roku na Orange Warsaw Festival, ten widział, że festiwal z roku na rok zmienia się na lepsze. Śmiało można napisać, że warszawskie wydarzenie może pretendować o miano jednego z lepszych w Europie (oczywiście w kategorii tych mniejszych miejskich festiwali) - świadczy o tym chociażby fakt tłumów fanów muzyki z całej Europy. Nic dziwnego skoro za niespełna 100 Euro można zobaczyć światowej klasy artystów z pierwszych miejsc list przebojów. Wśród nich chociażby Kings Of Leon czy Martin Garrix.

Orange Warsaw Festival 2017: rozświetlona scena główna 

Po 9 koncertów każdego dnia festiwalu, kilowaty zużytej energii na oświetlenie sceny i efekty pirotechniczne (w tym roku było ich naprawdę sporo), które buchały na publikę zgromadzoną tuż przy barierkach. Wszystko za sprawą wspomnianego wyżej Martina Garrixa i francuskiego duetu Justice - te dwa występy zatrzęsły główną sceną festiwalu. To była dawka potężnego tanecznego grania.

Orange Warsaw Festival 2017: dwa dni świetnych koncertów

Dawno nie było tak równego festiwalu. Zarówno pierwszego jak i drugiego dnia pod główną sceną już od pierwszych godzin gromadziły się tłumy. Nic dziwnego, skoro line-up sceny głównej został tak skonstruowany, aby za każdym razem idealnie trafił w gusta nawet najbardziej wybrednych festiwalowiczów. Wśród zagranicznych gwiazd na wyróżnienie z pewnością zasługuje Kodaline, Kings Of Leon, Years &Years, Imagine Dragons czy wywołani do tablicy Justice i Martin Garrix.

Orange Warsaw Festival 2017: polska scena muzyczna bez kompleków

Jednak warszawski festiwal to nie tylko wielkie nazwiska, ale także polscy artyści, którzy po raz kolejny udowodnili, że przy swoich kolegach z zagranicy nie mają prawa odczuwać żadnych kompleksów. Idealnie nagłośnione, świetnie zagrane, a  co najważniejsze rewelacyjnie przyjęte przez festiwalową publikę. Warto tutaj wymienić trio Suumoo, niezawodny duet Łona i Weber, genialną Marię Peszek, świetną Darię Zawiałow czy rewelacyjnych chłopaków z Kamp!, którzy doskonale wiedzą, jak zrobić imprezę na festiwalu. 

Orange Warsaw Festival 2017: Glamour Summer Beats wystartował

Po raz drugi z marką ASUS będziemy dla Was relacjonować to, co dzieje się na najciekawszych festiwalach muzycznych w Polsce. Na pierwszy rzut wzięliśmy Orange Warsaw Festival, a już niebawem zmierzamy do Gdyni na Open'er Festival, a lato festiwalowe zakończymy w Krakowie na Live Festivalu. W tym czasie będziemy nadal testować różowego Zenfona Live z funkcją Beauty Live, która... upiększa na żywo! Ale o tym napiszemy Wam więcej wkrótce.