Orlando Bloom pozostaje w szczęśliwym związku z Katy Perry, z którą pod koniec ubiegłego roku wziął potajemny ślub na Hawajach. Jednak to wcale nie z żoną przyszedł na wczorajszy pokaz mody marki Boss, który odbył się podczas tygodnia mody w Mediolanie. Wybrał dość zaskakującego, bo czworonożnego towarzysza. Orlando Bloom na pokaz kolekcji Boss na jesień-zimę 2020/21 zabrał bowiem... psa, a konkretnie swoją uroczą suczkę Mighty – pudelka w kolorze morelowym. I to właśnie ta para skradła show!

Orlando Bloom zabrał psa na pokaz mody! To jego urocza suczka o imieniu Mighty

Orlando i Mighty furorę zrobili jeszcze przed pokazem, pozując na ściance do zdjęć fotoreporterom. Miedzy innymi dlatego, że aktor ubrał się... pod kolor psa. Postawił na garnitur, w klasycznym kamelowym kolorze i dobrał do niego piaskowy pulower. Równie dobrze prezentowali się więc także, siedząc w pierwszym rzędzie, między innymi obok Cary Delevingne, która, mimo, że zwykle tego nie robi, podczas wydarzenia pojawiła się ze swoją dziewczyną, Ashley Benson.

Powstała aplikacja inspirowana Tinderem, która ułatwia adopcję psów ze schroniska! >>>

Wróćmy jednak do niekwestionowanej gwiazdy pokazu, czyli pudelka Mighty. Orlando Bloom adpotował suczkę w 2017 roku i od tego czasu regularnie pokazują się publicznie. Jakiś czas temu aktorowi dostało się nawet, za zabranie pieska na przejażdżkę motocyklem – nie miał wówczas odpowiedniego transportera, Mighty włożył bowiem do zwykłego plecaka... Suczka była też jedną z bohaterek okładek magazynu GQ. Regularnie pojawia się także na Instagramie aktora (nierzadko ze swoją siostrą-bliźniaczką Nugget, która należy do Katy Perry). Tym razem także aktor pochwalił się zdjęciem suczki, publikując nie tylko jej portret, ale i zdjęcia z pokazu.„Mighty did #mfw like a @boss I just tagged along #BOSSeyewear #BOSSFW20” – napisał pod zdjęciami. Które już polubiło prawie 300 tysięcy osób? Co wcale nas nie dziwi. Suczka Mighty dała radę! Wam też się podoba? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii (na górze).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mighty did #mfw like a @boss I just tagged along #BOSSeyewear #BOSSFW20

Post udostępniony przez Orlando Bloom (@orlandobloom) Lut 23, 2020 o 9:01 PST