Orlando Bloom, który niezmiennie uważany jest za jednego z najprzystojniejszych aktorów w Hollywood, ewidentnie nie może trafić na tę "jedyną". Od czasu rozstania z Mirandą Kerr w 2013 roku, z którą ma syna Flynna, aktor miał kilka przelotnych znajomości. Plotkowano, że spotykał się z francuską aktorką Norą Arnezeder, brytyjską modelką Laurą Paine, australijską piosenkarką Ericą Packer i brazylijską aktorką Luisą Moraes. Dopiero związek z Katy Perry był pierwszym poważnym, w jaki się zaangażował, a żył nim cały show-biznes. Niestety, ta relacja też nie trwała długo i po niespełna rocznym romansie para zdecydowała się rozstać. 

Niedawno pojawiły się kolejne doniesienia, że Orlando może spotykać się z Niną Dobrev, aktorką znaną głównie z serialu Pamiętniki wampirów. Ale raczej to nic poważnego, gdyż sam Bloom zasugerował, że jest wolny, a co więcej... szuka żony! Taka deklaracja z ust aktora padła podczas wywiadu z A. J. Calloway'em. Aktor pochwalił przypinkę reportera, który przyznał się, że to prezent od jego żony. 

Widzisz? Potrzebuję żony! Możesz znaleźć mi żonę? Chcę mieć żonę. Żonę, która załatwi mi taką przypinkę! - skwitował Bloom. 

Czy jest tutaj ktoś, kto znajdzie dla Orlando czerwoną przypinkę?