Odliczamy do tegorocznej gali wręczenia Oscarów. Jesteśmy ciekawe, które produkcje i osobistości z branży filmowej zostaną wyróżnione przez Amerykańską Akademię Filmową, a także, jakie kreacje zostaną zaprezentowane przez światowej sławy gwiazdy na czerwonym dywanie. Zachwycą nas, a może rozczarują? Z tym bywa różnie. Są takie ceremonie, podczas których nie umiemy wytypować jednej – najlepiej ubranej gwiazdy. I na odwrót. W 2018 roku gwiazdy (a właściwie ich stylizacje) totalnie nas rozczarowały. Warto jednak zaznaczyć, że ciężko zapomnieć jedną z nich. Violetta Komyshan – partnerka Ansela Elgorta wyglądała dość niekorzystnie.

Oscary 2020: Oto jedna z najgorszych oscarowych stylizacji ostatnich lat

Dziewczyna Ansela Elgorta znanego m.in. z filmu Baby Driver, swoją drogą naprawdę urodziwa, niestety chyba nie do końca przemyślała wybór swojej kreacji. A raczej ewidentnie nie pomyślała o bieliźnie. Jej mocno podkreślająca sylwetką posągowa czarna sukienka okazała się jednak zbyt transparentna, by zamaskować brak biustonosza. I wydaje nam się też, że nie była ogólnie zbyt wygodna na przechadzanie się po najsłynniejszym czerwonym dywanie w show-biznesie. A Wy co uważacie?

Oscary 2020: gdzie oglądać, kto poprowadzi i zaśpiewa, co nominowani dostaną w gift bagach i jak będzie wyglądało menu? Wszystko, co powinniście wiedzieć o 92. gali wręczenia Nagród Akademii Filmowej >>>

Oscary 2020 transmisja tv: gdzie obejrzeć?

Oscary 2020 obejrzymy na żywo tylko w CANAL+. W nocy z 9 na 10  lutego stacja będzie transmitować zarówno wydarzenia z czerwonego dywanu, jak i ceremonię wręczenia statuetek. W tym roku szanse na Oscara ma polski film  „Boże Ciało", produkcja Aurum Film w koprodukcji z Canal+.