Sesja zdjęciowa, która powstała przy współpracy modelki ze szwajcarską marką TALLY WEiJL, wyraża wszystko to, co najbardziej trendy w tym sezonie. Swobodne łączenie elementów z szafy damskiej i męskiej, inspiracje latami 60tymi oraz londyńskim Carnaby Street to motywy przewodnie jesienno-zimowej kolekcji marki.

Efekty tej niezwykłej współpracy będzie można obejrzeć w październikowym wydaniu Glamour. Od 23 września we wszystkich salonach TALLY WEiJL dostępne będą wyjątkowe produkty wybrane przez modelkę i oznaczone specjalną metką „Wybór Osi”.

Dla swoich fanów szwajcarska firma przygotowała coś niezwykłego. Osi Ugonoh odwiedzi 5 wybranych sklepów TALLY WEiJL (Warszawa, Lublin, Szczecin, Wrocław, Katowice), w których udzieli klientkom modowych porad, a także zaprezentuje wybrane przez siebie produkty z asortymentu marki.

3 października, Centrum Handlowe Arkadia (Warszawa)
10 października, Centrum Handlowe Kaskada (Szczecin)
17 października, Galeria Handlowa Magnolia (Wrocław)
24 października, Centrum Handlowe Plaza (Lublin)
7 listopada, Galeria Katowicka (Katowice).

Dodatkowo marka TALLY WEiJL organizuje konkurs na Instagramie, w którym co tydzień do wygrania jest zestaw stylowych akcesoriów. Finałowi zwycięzcy konkursu otrzymają Vouchery w wysokości 350 zł do wykorzystania w salonach TALLY WEiJL.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić sobie zdjęcie z widoczną naklejką #tallyweijlstars w przymierzalni TALLY WEiJL, następnie wrzucić je na Instagram i opisać hashtagiem #tallyweijlstars*.

*Więcej o zasadach i warunkach konkursu znajdziesz TUTAJ >>>