„Oszust z Tindera”  ma dziewczynę

 „Oszust z Tindera” to jeden z najpopularniejszych i najgłośniejszych dokumentów w historii Netflixa. Nic dziwnego. Film wyreżyserowany przez Felicity Morris (autorkę netfliksowego miniserialu „Odwal się od kotów: Polowanie na internetowego mordercę”) opowiada szokującą historię, która wydaje się bardzo bliska wielu z nas.

W centrum tej opowieści jest Shimon Hayut, znany szerzej jako Simon Leviev, pochodzący z Izraela „książę diamentów”, który wymyślił bardzo „kreatywny” sposób na zarabianie pieniędzy. Swoje przyszłe ofiary namierzał na Tinderze. Z miejsca pokazywał im świat bogactwa i luksusu, który dla większości ludzi jest niedosięgły. Gdy już udało mu się rozkochać w sobie Bogu ducha winne dziewczyny, wpędzał ją w długi i znikał z jej życia równie gwałtownie, jak się pojawił. I tak jedna po drugiej.

Jego sprawę nagłośniły Cecilie Fjelljøy, Pernilla Sjoholm i Ayleen Charlotte – kobiety, które padły ofiarą Levieva. Opowiedziały o swoich doświadczeniach z „księciem” w produkcji Netflixa, wierząc, że w ten sposób uda im się dobrać naciągaczowi do skóry. Niestety na razie bez spektakularnych sukcesów. Mimo że Shimon Hayut wyłudził od kobiet blisko 10 mln dolarów, wciąż nie odpowiedział za popełnione czyny – żyje na wolności i ma się dobrze. 

Co prawda jego konto z 200 tys. obserwatorów znikło z Instagrama, ale wszystko wskazuje na to, że profil Simona Levieva na platformie TikTok nadal działa i obecnie liczy prawie 50 000 obserwujących. W bio znajduje się opis:  „Moja część historii już wkrótce”. Internauci uważają, że jest to autentyczny profil słynnego naciągacza. Jak możecie się domyślać –  służy mu do tego samego, co Instagram, czyli propagandzie budowania wielkiego sukcesu.

 Myślicie, że kto ma szczęście w kartach, ten nie ma szczęścia w miłości? No cóż... Shimon Hayut niedawno chwalił się w mediach społecznościowych nowym związkiem! Kim jest dziewczyna „Oszusta z Tindera”?

Katherine „Kate” Konlin – kim jest partnerka „Oszusta z Tindera”?

Katherine „Kate” Konlin nie pojawia się w dokumencie Netflixa, jednak od pewnego czasu zarówno ona, jak i Hayut chętnie dzielili się w mediach społecznościowych swoim wspólnym życiem w luksusach i blichtrze. Kate była jedyną osoba, którą Simon obserwował na swoim profilu na Instagramie.

Wybranka Shimona Hayuta tak jak on pochodzi z Izraela, ma 24 lata i jest modelką. Współpracuje z prestiżowymi agencjami  Metropolitan Models i IMG Models. Ma na swoim koncie  okładki „Vogue Italy”, „Vogue Japan”, „L'Officiel Paris” i „Harper's Bazaar HongKong”. Chodziła w pokazach mody i wystąpiła w kampanii reklamowej marki Diesel. Na Instagramie obserwuje ją obecnie 106 tys. osób. Poza tym niewiele więcej o niej wiadomo.

Zobacz także:

Z jej instagramowych publikacji można wywnioskować, że modelka często przebywa w drogich hotelach, jada w wykwintnych restauracjach, lata prywatnym odrzutowcem i nosi drogie, markowe ubrania. Od czasu premiery „Oszusta z Tindera” nie zabrała głosu na temat swojego partnera. „The Sun” rzekomo dotarł jednak do wypowiedzi Kate Konlin na temat jej związku z Shimonem Hayutem.  Jak donosił tabloid, w lipcu 2021 roku modelka powiedziała izraelskiemu magazynowi „Mako”:

Nic przede mną nie ukrywał, ważne było dla niego, że od początku wiem o nim wszystko.