Meghan Markle oficjalnie dołączyła do grona członków rodziny królewskiej i wygląda na to, że przez najbliższe miesiące niezmienne będzie cieszyła się rolą tej, która skupia na sobie spojrzenia wszystkich. Ma to związek nie tylko ze zmianą jej statusu, ale też pojawieniem się na świecie trzeciego dziecka Kate Middleton i księcia Williama.

ZOBACZ TAKŻE: Książęca para Pierre Casiraghi i Beatrice Borromeo powitali na świecie swoje drugie dziecko! >>>

Zgodnie z królewskim zwyczajem Kate Middleton na jakiś czas zniknie z areny publicznej – wszystko przez to, że do października księżna przebywać będzie na urlopie macierzyńskim. Ten zasłużony przywilej zwalnia ją z uczestnictwa w oficjalnych wyjściach przez okres 6 miesięcy od porodu. Ślub Meghan i Harry’ego był wyjątkiem – wszak taka okazja nie zdarza się co dzień, a poza tym jako impreza rodzinna rządzi się innymi prawami, niż oficjalne wizyty. Poza tym księżna pozostawała aktywna do ostatnich chwil przed narodzinami księcia Louisa, dlatego tym bardziej należy jej się czas na odpoczynek i zregenerowanie sił potrzebnych, by stawić czoła potrójnemu macierzyństwu.

W czerwcu kroi się jeszcze jedna rodzinna uroczystość – królowa Elzbieta będzie świętować wypadające pod koniec kwietnia urodziny. To nic pewnego, ale raczej można się spodziewać, że wśród gości nie zabraknie księcia Cambridge z małżonką u boku.

Tęsknilibyście za Kate Middleton?

ZOBACZ TAKŻE: W ten subtelny sposób Meghan Markle i książę Harry uhonorowali księżną Dianę >>>