W corocznym rankingu Jasona Hunta znajduje się obszerne podsumowanie kondycji polskiej blogosfery. Po raz kolejny poznaliśmy trzy dziesiątki (złotą, srebrną i brązową) najbardziej wpływowych blogerów - warto zwrócić uwagę na debiutantów.

OTO NAJBARDZIEJ WPŁYWOWI BLOGERZY 2016 ROKU >>>

W raporcie przygotowanym przez blogera Jasona Hunta znalazło się także podsumowanie pokazujące ile warci są polscy blogerzy. Ranking przygotowany przez firmę Press Service w oparciu o ekwiwalent reklamowy (AVE).

ZOBACZCIE, ILE WARCI SĄ POLSCY BLOGERZY >>>

Jednak dla wielu najciekawszym elementem tego obszernego raportu jest ranking prezentujący nadzieje polskiej blogosfery. Kogo w tym roku wybrał Jason Hunt? Kto w podsumowaniu 2017 roku ma największe szanse znaleźć się w złotej, srebrnej czy brązowej dziesiątce?

"W pewnym sensie jest to najciekawsze zestawienie rankingu, ponieważ prezentuje mniej znanych, ale poczytnych twórców. Wiele z tych blogów już znacie, a całą resztę musicie poznać, bo piszą je osoby, które są doskonałymi autorami i które w niedalekiej przyszłości mają szansę dołączyć do grona najpopularniejszych polskich blogerów" - komentuje Jason Hunt.

SPRAWDŹCIE, KOGO WARTO CZYTAĆ I OBSERWOWAĆ WEDŁUG JASONA HUNTA >>>