Lato w pełni, więc tak naprawdę niewiele osób myśli o nadchodzącej, ponurej jesieni. Jednak warto zacząć już teraz (w przemyślany i poukładany sposób, i najlepiej skorzystać z wyprzedaży) kompletować swoją jesienną garderobę. Śledząc aktualnie panujące trendy, obserwując blogerki i influencerki, a także podziwiając najświeższe kolekcje autorstwa największych światowych projektantów, można dojść do wniosku, że sezon jesień-zima 2018/2019 wcale nie będzie tak ponuru, jak mogłoby się wydawać.

Tego lata zdecydowanie króluje kolor różowy, a konkretnie jego odcień – Millenial. Nosimy go na sukienkach, marynarkach, garniturach oraz wszelkiego rodzaju dodatkach – butach, okularach, a nawet na torebkach. Bardzo go lubimy, dlatego z żalem przewidujemy, że już niedługo będzie musiał zrzec się modowego tronu. Zastąpią go cztery inne – ultramodne barwy, a konkretnie Gen Z yellow,safety orange, melodramaticpurple oraz neo mint.

ZOBACZ TAKŻE: Trendy jesień-zima 2018/2019: rzeczy, które kupicie na wyprzedażach, a będziecie nosić jesienią >>>

Brzmi nieco tajemniczo? Spokojnie, zaraz wszystko się wyjaśni - w naszej galerii znajdziecie zdjęcia prosto z wybiegów Giambattista Valli, Givenchy, Alexandre Vauthier, a także 3.1 Phillip Lim. Właśnie ci projektanci zaczęli lansować najmodniejsze kolory na jesień-zimę 2018/2019. Jesteśmy pewne, że już niedługo ubrania i dodatki w tych odcieniach pojawią się nawet w najpopularniejszych sieciówkach!