Jeżeli miałybyśmy wskazać polską markę, która tworzy it-bags, bez wahania odpowiedziałybyśmy: Chylak. Założona przez Zofię Chylak zdobyła uznanie wśród Polek, a od pewnego czasu projekty doceniają również kobiety z całego świata. Na poszczególne modele trzeba czekać około 2 tygodni, zapisując się na listę oczekujących. Wynika to z wysokiej jakości materiałów, które są sprowadzane zza granicy, a także popularności, jaką cieszy się marka. Niektóre torebki Chylak już uzyskały status kultowych, np. czarny worek, tłoczony we wzór skóry pytona.

W ofercie Chylak znajdują się również etiu na iPhone'a oraz laptopa, a także portfele, kosmetyczka oraz etui na kartę. Oprócz jakości, torebki oraz pozostałe rzeczy są ponadczasowe i funkcjonalne. Nawet najmniejsze modele są bardzo pojemne. Zaledwie pod koniec czerwca projektantka wypuściła nową linię torebek z lakierowanej skóry i o cylindrycznych kształtach. A dziś Chylak zaprezentowała kolejną linię, tym razem całkiem różniącą się od poprzednich, ponieważ w całości wykonaną z nieskórzanych materiałów.

Pierwsza nieskórzana kolekcja Chylak – wszystkie modele i ceny torebek

Kolekcja Chylak to cztery nowe modele torebek w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i w czarne, żółte oraz czerwone paski. Stworzone z nowoczesnych syntetyków, wełny i bawełnianych sznurków plecionki stanowią ciekawą alternatywę dla skór naturalnych. Materiały powstają we Włoszech i Hiszpanii. Marka w przyszłości planuje wprowadzić więcej nieskórzanych toreb.

Najmodniejsze akcesoria sezonu według H&M, czyli w jakie dodatki warto zainwestować >>>

W nowej kolekcji znalazły się klasyczny model typu shopper, który mieści format A4, a jego cena wynosi 840 zł i 790 zł. Powstała także mniejsza wersja za 690 zł. Chylak stworzyła również dwie torebki w stylu lat 80. Kultowa nerka, która przeżywa obecnie renesans oraz torba, kształtem przypominająca francuskiego rogalika. Te od polskiej marki kupicie za 690 zł i 890 zł. Zobaczcie poniżej lookbook nowej kolekcji Chylak!