Pamiętacie tę postać? To jedna z sióstr bliźniaczek, które uczyły się w Hogwarcie w tym samym czasie, co Harry, Ron i Hermiona. Padma Patil była czarownicą hinduskiego pochodzenia i należała do domu Ravenclaw. Razem z siostrą były partnerkami Harry'ego i Rona na tradycyjnym Balu Bożonarodzeniowy z okazji Turnieju Trójmagicznego. Parvati była tamtego wieczora partnerką Pottera, natomiast Padma towarzyszyła rudowłosemu Weasley'owi. Tę niezbyt udaną imprezę doskonale uchwycono w ekranizacji książki Harry Potter i Czara Ognia w 2005 roku (!) i do dziś jest jedną z najbardziej pamiętnych scen. Co po 15 latach od premiery robi Afshan Azad, która wcieliła się w rolę Padmy?

Brytyjka bangladeskiego pochodzenia jest obecnie influencerką zajmującą się głównie modą i urodą, ale także aktywnie angażuje się w działania na rzecz kobiet. Na Instagramie śledzi ją ponad 157 tysięcy osób i to właśnie jej fani zaczęli porównywać ją do... Kylie Jenner. Dopatrzyli się kilku podobieństw, zestawili zdjęcia i uznali, że obie panie wyznają te same zasady w makijażu i podkreślaniu brwi. Waszym zdaniem aktorka i celebrytka są jak dwie krople wody? Albo przynajmniej odrobinę przypominają siebie nawzajem?

Zobacz także: Dean Thomas z „Harry'ego Pottera” jest dziś super hot! Zobaczcie, jak wygląda 19 lat po premierze pierwszej części filmu >>>