Możecie wierzyć lub nie, ale pierwszy odcinek Przyjaciół został wyemitowany 22 września 1994 roku, czyli ponad... 24 lata temu! To ten moment, kiedy macie prawo poczuć się staro. W czwartym odcinku ostatniego sezonu serialu (Ten z tortem) córka Rossa i Rachel kończy roczek, co oznacza, że w 2020 Emma Geller-Green osiągnie pełnoletność. Z tej okazji powinna dostać od swoich rodziców film, który został nagrany w trakcie jej pierwszych urodzin. Jednak nie jesteśmy do końca pewne czy powinna go oglądać... Dlaczego?
 

Przyjaciele - co się działo podczas urodzin Emmy?

Z uśmiechem na twarzy wspominamy odcinek z urodzinami Emmy, chociaż trzeba przyznać, że sama uroczystość nie należała do udanych. Zebrani goście z niecierpliwością czekali aż Emma się obudzi. Monica (Counthey Cox) i Chandler (Matthew Perry) spóźnili się na pociąg do Vermont (mieli tam spędzić romantyczny weekend), Phoebe (Lisa Kudrow) musiała wyjść, by zrobić klientowi masaż, a Joey (Matt LeBlanc) przypomniał sobie o przesłuchaniu, na którym musiał się pojawić. Na domiar złego twarz Emmy na torcie nie do końca wygląda tak jak powinna...

Za to Ross (David Shwimmer) i Rachel (Jennifer Aniston), czyli rodzice Emmy, postanowili, że w pierwsze urodziny córki nagrają wideo z życzeniami, które Emma dostanie w swoje 18 urodziny. Będzie mogła na nim zobaczyć jak np. wyglądali wtedy jej dziadkowie. Super pomysł, prawda?

Tak wyglądałyby mieszkania bohaterów „Przyjaciół” w 2018 roku!
 

Jak teraz wygląda Emma Geller, córka Rosa i Rachel z Przyjaciół?

Emma Geller-Green, do ostatniego odcinka (pojawiają się w nim bliźniaki adoptowane przez Monikę i Chandlera) była najmłodszą osobą na planie. Okazuje się, że postać grały tak naprawdę... dwie dziewczynki, bliźniaczki - Noelle i Cali Sheldon. Dokładnie taka sama sytuacja miała miejsce na planie serialu Pełna chata, gdzie Michelle Tanner na zmianę grały Mary-Kate i Ashley Olsen.

Dziś aktorki z Przyjaciół mają po 16 lat i w tym roku zobaczycie je m.in. w filmie Us. Za to w naszej galerii znajdziecie najbardziej aktualne zdjęcia nastolatek.

100 dowodów na to, że Rachel powinna związać się z Joey’em, a nie z Rossem
 

„Przyjaciele” – czy po 14 latach doczekamy się kontynuacji?

Co jakiś czas mówi się o kontynuacji słynnego serialu, w formie nowych odcinków bądź pełnometrażowego filmu. Jak wynika z wywiadów udzielanych przez aktorów, obsada nie jest jednogłośna w tym temacie. Matt LeBlanc, David Schwimmer i Matthew Perry jednoznacznie deklarują, że kontynuacja serii z pewnością nie powstanie. Panie występujące w Przyjaciołach mają jednak inne zdanie na ten temat. Sama Jennifer Aniston w jednym z wywiadów powiedziała, że chętnie nakręciłaby serial, w którym występowałyby tylko trzy bohaterki. Aktorka wystąpiła w tamtym roku w Ellen DeGeneres Show i gdy została spytana o ewentualny powrót serialu odpowiedziała tajemniczo, że wszystko jest możliwe

Czy jednak rzeczywiście zobaczymy niedługo taką produkcję? Szczerze wątpimy, ale zobaczenie po tylu latach tych samych bohaterów z pewnością byłoby interesujące!

Powstała gra, która sprawdzi, jak dobrze znacie serial „Przyjaciele”! Wiemy, gdzie ją kupić >>>