Były już koszulki hasłami „Bigos” czy „Półtłusty”, pościelach ze schabowym, ziemniaczkami i kiszonym ogórkiem, teraz przyszła pora na kolekcję sportową z metką łódzkiej marki "Pan tu nie stał". Fanów PTNS uspokajamy - także w tej kolekcji nie zabrakło świetnego poczucia humoru i dbałości o język ojczysty. 

Sezon wiosna-lato 2016 według "Pan tu nie stał" otwiera linią ubrań sportowych dla kobiet. Kolekcja zatytułowana "RUCH" składa się z dziewięciu zupełnie nowych produktów, a wśród nich m. in. leginsy, szorty, torba, ręcznik, biustonosze i koszulki. Idealne na rower, siłownię, w-f, do biegania czy pielenia ogródka.

W GALERII ZNAJDZIECIE ZDJĘCIA KAMPANII RUCH MARKI "PAN TU NIE STAŁ" >>>

Skąd pomysł na kolekcję sportową w takim wydaniu?

– Zamierzaliśmy połączyć współczesne wzornictwo i nowoczesną kolorystykę z nadrukami nawiązującymi do aktywności sportowych, które przeszły do lamusa – skok przez kozła, zabawa z hula hop, rzuty piłką lekarską. Tak powstały leginsy z napisem „Przysiad,” bluza „Ruch – żeńska sekcja lekkoatletyczna” czy ręcznik „Zgrupowanie Wisła'78” – mówią właściciele marki. – Dla odtworzenia w pełni klimatu, jaki przywołujemy, sesję zdjęciową wykonaliśmy na starej sali gimnastycznej w YMCA w Łodzi. Autorką zdjęć jest Sonia Szóstak - czytamy w oficjalnej informacji prasowej. 

Linia "RUCH" stworzona została z elastycznych dzianin oddychających i odprowadzających wilgoć, cienkich, przewiewnych dzianin sportowych oraz grubszych dzianin dresowych bawełnianych, kreszowanych tkanin ortalionowych.

Kolekcja będzie dostępna w sklepach stacjonarnych marki w Warszawie, Krakowie i Łodzi i w sklepie online od 31 marca 2016 r.

W GALERII ZNAJDZIECIE ZDJĘCIA KAMPANII RUCH MARKI "PAN TU NIE STAŁ" >>>