Pani Ekscelencja od początku swojej blogowej kariery kojarzona była z odważnymi kolorami włosów. Najpierw rudy, później ostry róż – miała także pewien krótki epizod z blondem. Teraz ponownie zaskoczyła swoich fanów!

Kasia, czyli właśnie Pani Ekscelencja opublikowała wczoraj na Instagramie zdjęcie swojej nowej fryzury. Fani odważnych koloryzacji będą jednak nieco zawiedzeni, ponieważ tym razem na próżno szukać tam szaleństwa – teraz blogerka zdecydowała się na stonowany, naturalnie wyglądający brąz. Musimy przyznać, że początkowo ciężko było nam ją poznać. Dlatego uważamy, że podpis, który dodała pod fotką: Kto i dlaczego przejął moje konto, to totalny strzał w dziesiątkę.

ZOBACZ TAKŻE: Pola Lis z chłopakiem na wakacjach. Zobaczcie zdjęcia! Słodcy? >>>

A co na to fani blogerki? Otóż część żałuje, że ich idolka odeszła od charakterystycznego dla siebie koloru włosów. Jednak zdecydowana większość komentarzy pod zdjęciem jest pozytywna. Obserwatorzy Pani Ekscelencji uważają, że taki brąz idealnie do niej pasuje, że wygląda pięknie i… dużo młodziej! A co wy sądzicie o tej zmianie? Fotkę z nową fryzurą blogerki znajdziecie poniżej.