Paris Hilton i Kim Kardashian mają dość dużo wspólnego - w końcu obie są znanymi na całym świecie celebrytkami, dla wielu ikonami stylu oraz ekspertkami w dziedzinie mody i urody. Dzieli ich tylko czas, w którym osiągnęły szczyt swojej popularności, ponieważ Kim zaistniała mniej więcej dekadę po swojej koleżance po fachu.

Niedawno w mediach pojawiły się nowe zdjęcia Paris Hilton, które do złudzenia przypominają te zrobione kiedyś Kim. Nie tylko wygląd celebrytki jest niemalże identyczny (zaczynając od outfitów, aż po włosy), ale także sceneria.

ZOBACZ TAKŻE: Imię córki Kim Kardashian i Kanye Westa was zaskoczy! Para swoje trzecie dziecko nazwała w oryginalny sposób

Okazało się, że właśnie tak wygląda najnowsza kampania Yeezy - marki stworzonej przez Kanye West’a. Postanowił on odzwierciedlić zdjęcia zrobione wcześniej jego żonie przez paparazzi i w roli Kim obsadził właśnie Paris Hilton. Musimy przyznać, że uważamy tę reklamę za naprawdę udaną - zdjęcia są do złudzenia podobne i na pierwszy rzut oka rzeczywiście można pomylić ze sobą celebrytki.

A Wy zorientowałyście się, że na zdjęciach wcale nie ma Kim Kardashian?