Gwiazdą najnowszego wydania brytyjskiego „Glamour” została Paris Hilton, która w przejmującym wywiadzie opowiedziała między innymi o tym, że została zgwałcona, gdy miała zaledwie 15 lat. Niedługo ukaże się biografia celebrytki, z której będzie można dowiedzieć się jeszcze więcej szczegółów na temat jej mrocznej przeszłości i nie tylko. Paris dzieli się w książce historiami związanymi między innymi z nadużyciami seksualnymi. Teraz postanowiła jednak opowiedzieć o tym, że parędziesiąt lat temu została brutalnie zgwałcona jako nastolatka.

Paris Hilton została zgwałcona, gdy miała 15 lat

W najnowszej rozmowie z brytyjskim „Glamour” gwiazda otworzyła się na temat swojego traumatycznego przeżycia z przeszłości. Wyznała, że została zgwałcona.

Do zdarzenia doszło, gdy Paris mieszkała w Kalifornii. Gwałcicielem był starszy mężczyzna, który zaczepił ją w centrum handlowym. Celebrytka wspomniała, że bywała w tym miejscu prawie co weekend razem ze znajomymi. To była nasza ulubiona rzecz do robienia. Ci starsi mężczyźni zawsze byli w pobliżu sklepów. Rozmawiałyśmy z nimi, dawałyśmy im nasze numery – wyznała Hilton.

Jednego dnia zaprosili nas do swojego domu i piłyśmy jagodowe wino – powiedziała Paris i wspomniała, że mężczyzna zmuszał ją do picia alkoholu. Wtedy nie piłam, ale wzięłam może dwa łyki i od razu zaczęło mi się kręcić w głowie i źle się poczułam. Nie wiem, czego mi dołożył, ale myślę, że to był Rohypnol – opowiadała 42-latka.

Później Paris zemdlała, jednak zapewniła, że wiedziała, że coś się wydarzyło. Pamiętam to. Nadal widzę przed oczami to, jak on na mnie leży, zakrywa mi usta i szepcze, że śnię.

Gwałt był pierwszym doświadczeniem seksualnym celebrytki. Przez to, że tak intymny moment, który powinien być świadomym wyborem za zgodą, był tak brutalny i krzywdzący, gwiazda wstydziła się i zamknęła w sobie na długi czas.

Paris Hilton przyznała, że dokonała aborcji

W szczerej rozmowie świeżo upieczona mama wyznała również, że dokonała aborcji jak miała dwadzieścia parę lat. Nigdy nie chciała o tym mówić, bo wtedy ten temat był ogromnym tabu oraz owiany był wstydem. Byłam dzieckiem i nie byłam na to gotowa – powiedziała Paris.

 

Zobacz także: