Z całą pewnością bycie córką króla popu nie jest łatwym zadaniem. Gdzie nie spojrzysz, wszyscy widzą w Tobie dziecko jedno z najbardziej popularnych muzyków na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. Czy Paris Jackson poradzi sobie z zaszufladkowaniem jako córki MJ i udowodni wszystkim, że drzemie w niej potencjał na kina bądź telewizji. Właśnie otrzymała pierwszą propozycję roli. 

Paris Jackson w tym roku aktywnie uczestniczy w imprezach i pokazach mody. 8 stycznia pojawiła się na imprezie Warner Brothers, after party po Złotych Globach, a kilkanaście dni później zadebiutowała na paryskich pokazach mody. Można było ją zobaczyć w pierwszym rzędzie pokazu Dior Homme i Givenchy podczas męskiego tygodnia mody.

Telewizja Fox oficjalnie podała do informacji, że Paris Jackson zadebiutuje w serialu "Star" (dramat muzyczny), w którym główną rolę odgrywa Queen Latifah, a opowiada on o zespole muzycznym (założonym przez trzy siostry), który wyrusza do Atlanty w poszukiwaniu sławy, jednak rzeczywistość wcale nie jest taka różowa.

Wiele wskazuje na to, że 2017 rok będzie przełomowym momentem w karierze i życiu Paris Jackson. Czy uda jej się pozbyć łatki "córki króla popu"? Z pewnością nie będzie to łatwe zadanie.